Jump to content
php.lv forumi

blogs - ir jega, nav jegas, kur?


Squad

Recommended Posts

mjaa, laikam tad jau blog.tjipa_firmas_nosaukums.lv ... vai www.tjipafirmasnosaukums.lv/blog/

 

tas jau nekas, ka .lv? ko jus domajat par lv un en valodas mikseesanu, jo sakumaa noteikti nedomaaju engliski rakstit, ne visai maaku. (bet centiisos protams)

 

kontents pasa radits, tech drupachas + busines & tech pardomas

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt ja raksta, tad vienā valodā. Tik pat labi - vari taisīt LV blogu, kurā patrenējies, paskaties kā sanāk. Un vēlāk vari mēģināt tulkot vai pieaicināt kādu kas palīdz iztulkot uz ENG un publicēt to atbilstošā blogā. Jo kā tev patiktu, ja kāds miksētu angļu un grieķu valodu? Nebūtu diez ko ērti pa tādu blogu vazāties. :)

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaaa plus vel tas ka deretu pabakstit latviesu auditoriju, jo dalja ir diezgan atpalikusi

 

Par to es nestrīdos, nesaku arī, ka es būtu baigais "guru", bet tomēr tu pats arī neesi nekāds "progresīvais" - par to es arī nešaubos! :)

Link to comment
Share on other sites

Java, atkal iesi uz personiskiem apvainojumiem? Vai tiešām būs jāķeras pie "letālākām" metodēm (lasīt - banot kādu)?

Tiešām savādāk nevarat noskaidrot personīgās attiecības kā tikai publiski zākājot viens otru?

Link to comment
Share on other sites

Manas pārdomas.

Bloga (jebkura informatīvā resursa ) izveidē jāņem vērā:

1. Ko es gribu pateikt. Par kādām tēmām būs info.

2. Kam es gribu pateikt. Kas būs mērķauditorija. kādās valodās info.

3. Kāpēc es gribu pateikt. Peļņa/slava/atzinība/atpazīstamība/publicitāte/runas brīvība.

4. Kā es to gribu pateikt. Izteiksmes līdzekļi.

 

Katrs no šiem punktiem ietekmē pārējos.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs - nu tieši tā - tu rakstītu par savu "jājamzirdziņu" jeb jomu ar ko visbiežāk saskaries risinot savas ikdienišķās problēmas... Es piemēram, arī nerakstītu par SQL datubāzēm, jo tā nav joma, kuru pārzinu labāk par citām...

Link to comment
Share on other sites

vai wordpresu var uzlikt taa, ka tur var registreties arii citi, zem subdomeiniem, nu tjipa supermegablogi.lv un useri tur registrejas un lidzigii kaa wordpresaa pirmajaa lapaa kaut kaads kopsavilkums utt.. un man ir mansblogs.supermegablogi.lv un arii taa, ka par useri ir info, nu lai tie kas lasa, redz kas ir autors ko vins dara, lai nav bezpersoniski.

Link to comment
Share on other sites

vai wordpresu var uzlikt taa, ka tur var registreties arii citi, zem subdomeiniem, nu tjipa supermegablogi.lv un useri tur registrejas un lidzigii kaa wordpresaa pirmajaa lapaa kaut kaads kopsavilkums utt.. un man ir mansblogs.supermegablogi.lv un arii taa, ka par useri ir info, nu lai tie kas lasa, redz kas ir autors ko vins dara, lai nav bezpersoniski.

 

Nu uzliec! Subdomēnu. Un kāds tam sakars ar wordpress vispār?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...