Jump to content
php.lv forumi

ddienas gads || jautājums || array


anonīms

Recommended Posts

Nu IF/ELSE {Ja true tad X , savadak Y } ir Kompjutera pamatprincips , tas jau ir 100% ;)

Es atkārtošos - daudzās funckionālās valodās NAV if/else konstrukcijas. Tās ļoti labi iztiek bez tādas. Pat ciku tajās nav. Tad par kādiem pamatprincipiem vēl var būt runa...

Link to comment
Share on other sites

Es atkārtošos - daudzās funckionālās valodās NAV if/else konstrukcijas. Tās ļoti labi iztiek bez tādas. Pat ciku tajās nav. Tad par kādiem pamatprincipiem vēl var būt runa...

Par Kompjutera darbiibas pamatprincipiem ... Pamegjini Uzbuuvet UZ silicija (standarta elektronikas) bazetu kompjuteru kur Pamatprincips nebuutu

Ja/ne/tad ...

 

---

Arii tavas pieminetaas funckionālās valodās iekseeji izmanto IF/ELES ...

--

Kautvai pasas programmas palaisana kaa taada ir IF/ELSE konstrukcija ...

1. JA Lietotaajs uzklikskjina ar peli uz Ikkonas (jebsu veic kaadu darbiibu) Tad palaizjam programmu SAVADAK gaidaam

2. JA programmu var palaist TAD palaizjam SAVADAAK izvadam kljuudu

Utt...

Teiksi ka nav pamatu pamats ????

Link to comment
Share on other sites

Kāda šķirba, kas notiek iekšēji?

Tu, rakstot HTML markupu, arī visu laiku piedomā ar kādu kodu browseris renderēs to? Ka tam būs if elementNode == "div" then default_style = block_element else ... Nu ne tak.

Programmējot konkretā valodā ir jākoncentrējas uz valodas sniegtajām iespējām, nevis jādomā kā elektroni silīcijā skraida.

Link to comment
Share on other sites

Nepārprotiet if/else es māku, bet tā nu nekur...

Iespējams skaidri neesmu sapratis, kas tad ir šis brīnumainais cikls par ko jūs runājāt.

Un nē - kodus nepārkopēju un uzreiz nepalaižu, jo visu pārskatu, kas un kā.

Nav jau tā, ka uz manuāļiem vispār neskatos, man ir slinkums tos lasīt un pēc pirmās rindkopas vnk gribas jau vērt viņu ciet vai sākt kaut ko darīt.

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...