Jump to content
php.lv forumi

SMS apmaksa. Realizācija.


pilots

Recommended Posts

Es darīju tā uztaisīju divus failus , tos kas ģenerē kodu , vienu kas ieraksta code colonā ar fieldu code , bet otru kas ieraksta codes kolonā ar fieldu codes , un tā es taisīju ar divām cenām! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu izdzēšas ārā , kad ievajag bet iespējamiba uz to ir 1:999999

Kā izdzēšas?

Es klients A redzu nosūti šitādu kodu: 123321

Kamēr es rakstu, tikmēr atnācis klients B, kuram gadās arī šis pats kods. Viņš izrādas ātrāks un aizsūta pirmais. Es aizsūtu, man nokāš naudu bet kods nav derīgs... Nav labi.

 

Par varbūtību - varbūtība 1:999999 ir tikai un vienīgi viena lietotāja gadījumā. N lietotāju gadījumā ir daudz sliktāk. Varbūtību teorijā ir zināms tā sauktais "dzimšanas dienas paradokss|" - klasē, kurā ir 23 skolnieki varbūtība ka viņu dzimšanas dienas datumi sakrīt ir lielāka par 50%

Tajā lapā ir arī formula N lietotāju gadījumam.

Link to comment
Share on other sites

> indoom,

Kuru sms pakalpojumu sniedzēju tu iesaki lietot, ja tavuprāt fortumo nav gana labs?

 

> Grey_wolf,

Man ir situācija, kad ir tikai reģistrēti lietotāji (bez autorizācijas nevar ieiet saitā). Līdz ar to teorētiski var mēģināt risināt starpgadījumus ar kļūdainām sms. Un lai arī maksas pakalpojums tiek plānots tikai viens, man kaut kā liekas, ka pārāk lielas klapatas ar kodēšanu nebūs arī B variantā.

Link to comment
Share on other sites

Nu daļēji šo visu varētu atrisināt sistēma, kad ID pats par sevi satur kādu kontrolsummu. Nu piemēram pēdējais cipars ir pirmo ciparu summa pēc moduļa 10. Un iekasēt nominālu maksu par īsziņas nosūtīšanu (galu galā cilvēks vainīgs pats, ka nav pareizi uzrakstījis), bet lielo pakalpojuma maksu iekasē tikai tad (un protams arī tikai tad nodrošina attiecīgajam ID pakalpojumu), ja sakrīt kontrolsumma - tam vajadzētu izslēgt kļūdas, kas maksā Latus, bet tajā pašā laikā ļautu nopelnīt pat uz neuzmanīgu lietotāju rēķina.

Link to comment
Share on other sites

variants kaa izveidot Unilkalu kodu ...

teiksim ir DB tabula kuraa glabaajas pieprasijumi ...

 

ID| pakalpojuma ID | kautkas veel ... | unikalais_kods |

taatad darbojamies ...

INSERT ieraksts, BEZ unikalaa kods ...

dabuunam insertoto ID vienjam pieliekam kautkaadu random kodu A-Z 1-9 dabuunam teiksim stringu no 8 simboliem ...

peikoncatejam vinjam klaat dabuuto ID ...

Updeitojam ierakstu peec dabuutaa ID ... --> 100% ka kods buus unikaals.... (nu jaa vien netiiriisi DB ..)

peec koda izmantosanas nodeletejam ierakstu ... Reali DB nebuus vairaak par paris K ierakstu .. liidzarto nevajag saspringt par meklesanas atrumu ...

---

sii pieeja lieliski darbojaas arii e-maila autorizaacija utt..

----

edit: tik jaceras ka stringam Vienmer jabuut vienada garuma ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Bez A varianta nevarēsi iztikt, ja gribēsi pārdot tiem, kas nevēlas nekur reģistrēties.

 

Var jau pagaidu sesiju caur kūkijiem uztaisīt, un tad kaut kādu īsu sesijas id vai saspiestu IP adresi sūtīt un tā menidžēt pieejas, piemēram, failiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu faktiski, jā, varam autentificēt arī sesijas ID, bet vienīgā problēma tad, ka nejauši aizverot pārlūku (vai nomainoties ip adresei) kods vairs nebūs derīgs, kas var izrādīties nelabi... (bet varbūt arī, ka tieši tas vajadzīgs...)

Link to comment
Share on other sites

Kuru sms pakalpojumu sniedzēju tu iesaki lietot, ja tavuprāt fortumo nav gana labs?

 

Ar Esteria, ja neskaita vienu starpgadījumu, nav bijušas problēmas, kā arī atbalsta gan a) gan b) variantu. Nav mēneša abonēšanas maksa.

CDI kodiem vismaz agrāk bija tikai a) variants. Noteikti jau arī vēljoprojām ir. Agrāk bija mēneša abonēšanas maksa. (sen nav lietots)

DigitalSMS met krietnu līkumu, tāds amatieru kantoris. Vienas vienīgas problēmas un gliemežātruma problēmu (ne)risināšana

Link to comment
Share on other sites

BPO, manuprāt, ir līderis. Kautkur man mētājās līguma kopija un specifikācija, ja interesē, varu pameklēt.

 

P.S. Waplet, tu pats to mēslu (atvainojos par izteicienu) arī izmanto?

Edited by marcis
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...