Jump to content
php.lv forumi

problēma ar WinVista


Recommended Posts

sveiki.

esmu saskāries ar diezgan pamatīgu problēmu - uz mana laptopa nestrādā NEVIENS webserveris. esmu mēģinājis Xampp, Wamp, Apache2Triad, un neviens no tiem nestrādā. rāda, ka 80 un 443 porti aizņemti, bet kad palaižu Xampp'a iebūvēto 'portcheck', tad rāda ka gan 80, gan 443 porti nav aizņemti... īsti pats nesaprotu, kur lai meklē vainu.

P.S. instalējot skaips bija izslēgts, zvērudārzu, kas varētu aizdirst tos portus esmu jau sen kā izķēris. kāds var ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā tu nemaz neesi mēģinājis vairākus webserverus kā apgalvo (ka tie visi nestrādājot). Īstenībā tu vienu pašu webserveri esi tikai mēģinājis (Apachi), kas ir iekļauts all-in-one brīnumu pakās.

Pārbaudi error logfailus apacim.

Kā arī pārbaudi savu firewall, iespējams ka tur kautkas ir aizliegts.

Link to comment
Share on other sites

firewall jau sen portus esmu atvēris, logfailu vnk nav (hvz kāpēc tā)

un jā, esmu mēģinājis all-in-one brīnumus, jo ar tiem bieži vien ir 10x vieglāk strādāt (kā var pamanīt, neesmu pro šajā lietā)

Link to comment
Share on other sites

Man AppServ sākumā arī neaizgāja tur bija kaut, kas atsevišķi jākonfigurē, slinkums. Toties Xampp aizgāja ar pirmo. Protams, tā pat kā tev instalācijas brīdī viņš uzrādīja, ka tie porti ir aizņemtie, bet man kaut kā neko nedarot viņš pats vai nu atradu jaunu portu vai atmainīja atpakaļ. Fire wall gan uz AppServ, gan Xampp es noņemu, bet ne pilnībā no visa neatslēdzu. Iesaku šos abus webservera komplektus uzinstalēt, jo vismaz man tā padīvaini viņš dara. Uz Xampp viņš nolasa pašus failus, bet uz AppServ izveido datubāzes un tajās ar visu ievadīto informāciju saglabā. Tas tāds interesants novērojums. :)

Edited by shalonik
Link to comment
Share on other sites

sveiki.

esmu saskāries ar diezgan pamatīgu problēmu - uz mana laptopa nestrādā NEVIENS webserveris. esmu mēģinājis Xampp, Wamp, Apache2Triad, un neviens no tiem nestrādā. rāda, ka 80 un 443 porti aizņemti, bet kad palaižu Xampp'a iebūvēto 'portcheck', tad rāda ka gan 80, gan 443 porti nav aizņemti... īsti pats nesaprotu, kur lai meklē vainu.

P.S. instalējot skaips bija izslēgts, zvērudārzu, kas varētu aizdirst tos portus esmu jau sen kā izķēris. kāds var ko ieteikt?

 

Man bij taada pati probleema, un te mans risinaajums:

 

1) tu lieto skype (vai citus messengerus) ?

 

Jā: (ja nē, tad problēma ir kur citur... cita proga aiznjem portu)

 

2) atver skype -> options -> pie connections... un tur nonjem kjeksi no 80 etc portiem...

 

3) izrubī skype

 

4) palaid apaci... vajag buut ok, ja nav veel ok, tad restartee kompi nepalaizhot skype, tad palaid apaci... ja ir ok, tad skaties kaa piekonfigureet skype, un dziivo laimiigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nevajag taisīt bezjēdzīgas QUOTEs

 

to jau visu es zinu esmu izdarījis, bet tikuntā nekā :)

ierakstot netstat -an komandrindā, nekur ne 80, ne 443 porti neuzrādās, tātad, tiem vajadzētu būt brīviem, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Nu no kļūdas paziņoujuma viss skaidrs - neesi savu ūberīgo xampp nokofingurējis pareizi. Kautkādu neeksistējošu direktoriju esi norādījis ServerRoot'am. Ver vien vaļā httpd.conf failu un uzliec valīdu direktoriju.

Link to comment
Share on other sites

tas nav tikai ar xampp'u. arī ar wamp un Apache2Triad.

 

Tos es spriedu pēc faila ceļā esošā nosaukuma .../xampp/apache/conf/httpd.conf

 

Anyway - nevienam tavs visa httpd.conf faila saturs nav vajadzīgs. Atrodi savu ServerRoot un nomaini to uz esošu direktoriju. Nekas advancēts.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...