Jump to content
php.lv forumi

darksign

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  198
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LATVIA

darksign's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Es par pirmo variantu. Turklāt ja ir mūža licence un nav bails ka kāds lauzīs augšā (nu bankas kodus jau šeit neturi) - tad vispār varētu vēl uz pāris gadiem atstāt kā ir. Paralēli - ja iznāks cienīga cita opensource versija - nu tad var domāt par trešo.
 2. Ja vajag, varu uzstādīt/iedot paša rakstītu moduli PrestaShop veikalam priekš FirstData.lv Kam vajag, tas uzraksta privāti.
 3. jā, varbūt nav vērts iespringt. nu bet vai tad cilvēkam, kurš katru dienu ņemās ar visu html kodēšanu, nebūs kāds konkrētas lietas ko var fiksi - nu .. stundas vai dienas laikā izdarīt? piem: * png problēma * izkārtojumu pa lielam pielāgot (nav jābūt visam perfekti, bet funkcionālam) * citas problēmas.. ko tagad vakarā nevaru atcerēties :) utt.. Bet ok, pat ja ne IE6.. varbūt ir kāds smarty koderis / eksperts ? :)
 4. Sveiki, Man nepieciešams, ir modificēt vienu prestashop tēmu. Nepieciešamās lietas: * modificēt sagatavēs "div" vai css tā, lai lapa būtu dinamiski staipāma. * atrisināt dažus svarīgākos compability issues ar IE 6 un uz augšu. (nja.. konstatēju, ka joprojām lietotāju starpā tiek izmantots) Ja kāds zin, un ir darbojies ar prestashop, smarty templeitiem un UI, tad rakstat, un dodat ziņu.
 5. darksign

  kadu valodu?

  Piekrītu.. es vismaz sākumam ieteiktu apgūt VB macros.. jo tad varētu izmantot wordu utt. Lietot šo makrosu visiem saviem word dokumentiem. Taču, ja ir teksta fails "fails.txt", tad priekš programmēšanas apgūšanas labs būtu kaut vai tas pats vecais labais "Pascal" ... nu bet kad būsi šos te apguvis, tad arī ņem tālāk - PHP, Pyton... un pēc tam C, C++, C#, Java :)
 6. Viss, pats atradu.. topiks slēgts. Vienkārši php dokumentācijā trūkst apraksts par "openssl_pkcs12_export" funkcijas optional parametru $args, tāpēc arī tik ilgi gāja. Paldies visiem, kas vismaz centās iedziļināties :)
 7. Jā tāds fakts ir, bet kāds šim faktam sakars ar minētajām php funkcijām. Un to būtību, ka neizdodas ar php funkcijām ģenerēt p12 failu, kurā būtu iešūts arī CAcert ? To funkciju sarakstu esmu redzējis un pētījis daudzkārt, bet tā arī neesmu atradis, kura no funkcijām ļautu iešūt p12 failā klāt to CAcert. Vai kāds varētu palīdzēt?
 8. nu man vnk. ir uzdevums, uztaisīt tā, lai lietotājs var pats mainīt visus sertifikātus ar vienkāršu "upload" vai arī "send-to-email" pogām... kā arī ir izdiskutēts jautājums.. taču, pasūtītājs grib, lai tā ir. p.s. nav tā ka tikai vienreiz.. šobrīd tas ir jādara katru gadu. (tur ar tas suns aprakts - vienreiz uztaisīšu, pēc tam, useris, varēs lietot nebēdājot, ka neko nezin no openssl, vai arī, ja developeris nav sasniedzams) galu galā, vienalga par to pamatojumu, bet vai tad ar tīru PHP nevar izdarīt šo darbiņu???
 9. To ko var izdarīt izmantojot komandrindu ir šādi: openssl pkcs12 -export -in tirgotajs.pem -out tirgotajs.p12 -certfile CACert.pem -inkey tirgotajs_key.pem Rezultātā tiek noģenrerēts p12 fails. Šeit tiek izmantots arī parametrs "-certfile". (p.s. CACert.pem ir tas pats ECOMM.pem ko FDL atsūta) Pēc tam tiek ģenerēts keystore fails: openssl pkcs12 -in tirgotajs.p12 > tirgotajs_keystore.pem Tad nu nepieciešams šīs divas rindiņas pārvērst uz PHP kodu. Forumos atradu ka citi joprojām izmanto konsoli (exec() funkciju), taču tas man neder (arhīva pēc ieliku citātu) [avots: http://www.phpbuilde....php?t=10321977]: Līdz šim man ir izdevies uzģenerēt to pašu p12 failu ar šādu te veidu: openssl_pkcs12_export($signed_csr, $cerificate_out, $private_key_resource, "parole"); //p.s. $signed_csr <-- parakstiits "tirgotajs.pem" ko atsuuta FDL, un $private_key_resource -- tirgotaja privaataa atsleega // $cerificate_out -> On success, this will hold the PKCS#12. file_put_contents("./certificate.p12", $cerificate_out); //saglabaajam failaa Atšķirība tāda, ka PHP koda piemērā netiek izmantots CA sertifikāts jeb "-certfile CACert.pem". Līdz ar to, kā tālāk izveidot keystore failu? Jo PHP funkcijas izmantojot, vienīgais ko varu izdomāt ir: $certs_pem = array(); $pkcs12 = file_get_contents($certificate_p12_path); openssl_pkcs12_read($pkcs12, $certs_pem, $passphrase); echo "<br />Certificate keystore arr: <br />"; print_r($certs_pem); Un šajā gadījumā $certs_pem satur šādu te masīvu: Array ( [cert] => -----BEGIN CERTIFICATE----- ....... -----END CERTIFICATE----- [pkey] => -----BEGIN RSA PRIVATE KEY----- ............. -----END RSA PRIVATE KEY----- [extracerts] => Array ( ) ) Taču konsolē ģenerētais KeyStore fails satur šādu struktūru: Bag Attributes localKeyID: 64 7A 55 FE 29 .............................4 D1 C7 E9 CF subject=/C=lv/O=veikals.lv/CN=tirgotajaID issuer=/C=LV/ST=Riga/L=Riga/O=BSC/OU=BSC/CN=ECOMM/[email protected] -----BEGIN CERTIFICATE----- ............. -----END CERTIFICATE----- Bag Attributes: <No Attributes> subject=/C=LV/ST=Riga/L=Riga/O=BSC/OU=BSC/CN=ECOMM/[email protected] issuer=/C=LV/ST=Riga/L=Riga/O=BSC/OU=BSC/CN=ECOMM/[email protected] -----BEGIN CERTIFICATE----- ............. -----END CERTIFICATE----- Bag Attributes localKeyID: 64 7A 55 FE 29 CE B........................C7 E9 CF Key Attributes: <No Attributes> -----BEGIN RSA PRIVATE KEY----- Proc-Type: 4,ENCRYPTED DEK-Info: DES-EDE3-CBC,4A53F67F2ACB00AE ...................... -----END RSA PRIVATE KEY----- Kā ar PHP var uztaisīt to pašu keystore failu? Un kur ielikt to CAcert.pem? Cerams, ka kāds zinošāks palīdzēs, jo līdz šim neko neesmu atradis kur ievietot to CAcert... p.s. ir pieejams arī pkcs7 formāta (it kā chain) fails, ko FDL sūta pielikumā, bet tā kā konsoles komandās tas netiek izmantots, tad diez vai vajag to izmantot priekš PHP.
 10. Es balsoju par PrestaShop, šis kaut kā vairāk patīk gan no lietojamības, gan no koda puses (nav tik izčakarēts, kā Joomla VirtueMart vai arī OsCommerce, un vieglāk - intuitīvāk saprotams).
 11. piekrītu daGrevis idejai, + vari no localhosta uztaisīt skriptu, ka tad kad tu palaid, tad viņš nokačā tavu backup failu un importē to tavā localhostā.. jo es sapratu, ka galvenā lieta ir abpusēja integritāte. .. vismaz ar datubāzi tā var rīkoties, taču ar pašiem failiem iesaku jau sen pārbaudītu lietu - subversions jeb SVN :) kas un kā.. SVN lietošanas rokasgrāmata :D
 12. p.s. atradu vēl vienu bagu, kur autors samudžinājies ifos bija, tad nu nomainīju arī iepriekšējam postam šo rindiņu: return ($n{0} == 1 ? (substr($n, 1) == '00' ? 'simts' : 'viens simts') : $digits[$n{0}] . ' ' . 'simti') . ' ' . _number2stringSmall(substr($n, 1)); pret šo: return $digits[$n{0}] . ($n{0} == 1 ? ' simts' : ' simti') . ' ' . _number2stringSmall(substr($n, 1)); Jo iepriekš bija kļūda, piemēram, ja summa ir 51010, tad uzrakstītais teksts ir "piecdesmit viens tūkstotis simti desmit latu", kaut gan vajadzētu "piecdesmit viens tūkstotis simts desmit latu". Lūk arī vēl viens apstiprinājums kiss metodikai, ka jo vienkāršāk rakstam kodu, jo vienkāršāk pašam un citiem saprast ko mēs tur vispār daram... jo uz sākotnējo rindu man vismaz nav ērti skatīties.. kad tiek dubultoti ifi ar šo konkrēto speciālo sintaksi. Lai gan ērti izmantot, un dažreiz pat labi (nav jātaisa papildus mainīgie), bet tomēr, manuprāt, grūtāk salasīt un ātri ieraudzīt vienkāršas kļūdas.
 13. http://php.lv/f/topic/4064-skaitlu-parveidotajs-par-tekstu/page__view__findpost__p__139763
 14. Nē, ja raksta atsevišķi, tad pareizi ir "simts desmit", bet ja kopā, tad "simtdesmit" ! ;)
×
×
 • Create New...