Jump to content
php.lv forumi

problēma ar WinVista


Recommended Posts

Tad nu tā...

Uzliku WinXP, BET, ar WinXP ir tieši tas pats. MySQL iet, bet Apache neiet. itkā rāda "Apache2.2 service was started succesfully", bet tikuntā, Apache neiet. Skype nav vainīgs, jo vēl pat nav uzinstalēts. Nav ne jausmas, kas varētu būt pie vainas, jo XAMPP tika instalēts uz pilnīgi tīras sistēmas, izmēģināju visādas versijas (vecākā bija 1.6.2, jaunākā - 1.6.7), bet bez rezultātiem...

Ko Jūs varētu ieteikt?

Man nav PILNĪGI nekādas nojausmas, ko tālāk darīt, jo Apache neiet arī ar WAMP vai jebkuru citu līdzīgu programmu palīdzību... Ceru, ka kāds zinās ko labu ieteikt, jo webserveri man ļoooti vajag... :)

Link to comment
Share on other sites

Apače ir pietiekami labs webserveris.

Lasi error log failus.

es labprāt arī ar Jums padalītos, varbūt kāds no Jums mācēto no tiem error log failiem izzīst ko noderīgu, bet administrācija jau dzēš ārā lielos citātus XD

Aleksej, kad palaiž .bat failu, kas mēģina ieslēgt Apaches serveri, rādās "Apache 2 is starting..." un nekas nenotiek :(

j,a un kad atver index.php failu ar Firefox, tad rādās "Something is wrong with XAMPP installation :-(", bet instalē kā gribi - tas rādīsies tikuntā :(

Edited by Eob
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...