Jump to content
php.lv forumi

Windows Vista and web server


KarlisBa

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nu beidzot atnāca mans sen kārotais jaunais PC, protams, jau Windows Vista viņā bija iekšā. Nu nekas pietiekami jaudīgs, lai man tas netraucētu. Labi, nav ko pļurkstēt, uzreiz ķeršos pie lietas. Uzinstalēju AppServ, versiju precīzi nepateikšu, bet anyay parasts AppServ ar php un mysql jau iekšā. Uztaisu pirmos skriptus, lai notestētu vai varēšu uz viņa pilvērtīgi programmēt un te pa brīnumu caur localhot lapu nerāda nu izmet erroru Failed to Conncet. Nu visu itkā izdarīju PC restartēju Fire Wall profilaksei no web servera noņēmu, bet kā nerāda tā nerāda. A piemetināšu, ka to visu testēju bez interneta pieslēguma caur localhost, bet teorētiski bija jāstrādā. Nu vismaz man uz XP strādāja bez interneta pielsēguma caur localhost. Domu jau sapratāt? Cenšos palaist lapu nu tikai savai apskatei bez neta pieslēguma caur localhost. Saskare ar Windows Vista ir gandrīz vai pirmo reizi. Tāpēc neesmu informēts, ko viņa spēj un kas man vēl ir viņā jābāž, lai spētu. Tad jautājums tāds vai ir iespējams un kā bez interneta pielsēguma es caur localhost uz Windows Vista varu testēt web lapas caur interneta pārlūk programmām- FF, Opera, IE, u.c? Ja tas nav iespējams varbūt varat ietiekt kādu labu programmu, kas veic šīs pašas funkcijas +/-, ko pārlūks, kā Adobe Dreamer? Bet man jau personīgi patīk testēt caur pārlūkiem tā ietaupot darbu ar otreizēju testēšanu. :)

Link to comment
Share on other sites

Vienā adresē atradu šādu linku Start > All Programs > Accessories, bet es to All Programs un Accessories nevaru atrast. Laikam jau ar šo nelīdzēs cik palasīju uz Vista to būs pagrūtāk dabūt pie dzībīvas, bet daudzos forumos bija ieteiks lietot xammp būs nu jāpamēģina reizi pa reizie, bet atceros, kad pirms kāda laba laiciņa viņu lietoju uz XP nepārāk patika...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...