Jump to content
php.lv forumi

Meklēju freelanceri


kakjis

Recommended Posts

Labdien!

 

Pašlaik pētu cenas un meklēju cilvēku, kas spētu uztaisīt un pēc tam kādu laiku adminēt nelielu vortālu. Vēlāk taisītu dažādus uzlabojumus. Par satura atjaunošanu atbildu es pats.

 

Tātad, nepieciešamās lietas:

- spēja pievienot maksas SMS un norēķinus caur banku,

- komentāri pie rakstiem,

- portāla template izstrāde,

- CMS, lai mirstīgie, kā es, spēj kaut ko pievienot, neko nesačakarējot,

- forums, kuram dažas lietas salinkotas ar pirmo lapu, tjipa "svaigākais forumā" un tml,

- attēlu galerija - ar iespējamu bilžu vērtēšanas sistēmu, komentēšanu un tml. (te vēl jākonsultējas),

- vienkāršu webčatu,

- RSS barotni (nevis vieta, kur barojas, bet kura ievāc no citurienes, dažiem ENG saitiem infu),

un dažām citām lietām.

 

Aptuveni cik izmaksātu BETA, kuru jau var laist tautās? Tāpat vajag arī reālu darītāju kontaktus, kuriem varu skaipā vai satiekoties (+/- Rīga) parādīt smalkāk.

Cilvēkam ir jāvar dot ieteikumus gan dizainiski, gan, iespējams, pieģenerēt arī kādu ideju klāt - viņa ienākumi no tā palielinās.

 

Vai kaut ko tādu nav vispareizāk un visvieglāk taisīt kādā gatavā cms, tjipa joomla, DIRcms vai tml?

 

Par cik nekāds baiss piķis no SMSiem nav gaidāms, tad esmu cenas jūtīgs - vai pirmā jau apmeklētājiem rādāmā BETA ir uztaisāma līdz 1K Ls? Varbūt līdz 700Ls? Varbūt mazāk?

 

 

 

Palasot visus citus topikus, kuros daudziem ir viedoklis, kurš laužās uz āru un admini īsti netiek ar to galā, saprotu, ka izdaru kļūdu šeit atverot jaunu tēmu, bet nu - es tomēr riskēju! ;)

 

Lūdzu- ieteikumi, konkrēti piedāvājumi, idejas?

 

Šeit vai PM.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz peec apraksta spriezot izskataas ka buutu izdeviigi nemt kaadu gatavu cms un paarveidot/pielaagot. Varbuut sanaaktu leetaak. Ar 1k drosi tiksi cauri, ja buus tikai taas iespeejas ko mineeji un nemi gatavu cms. Viena foruma izveide vien var maksaat labi.... ;)

Link to comment
Share on other sites

kurs tev dos tapat bankas sistemas kodu, lai veiktu apmaksu caur banku ?

kur tu izraki par bankas kodiem??

Parlasiju paris reizes Topika autors neko taadu nemin....

 

Autors grib cilveku kursh Spetu pievienot ... nevis uzrakstiit ...

+ Bankas pashas Dod gatavus Java Risinajumus (nevis JavaScript) ...

+ ir pietiekami daudz firmu kas ar to nodarbojas....

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz pasaku - ja vajag, lai tas projekts ir kaut cik vērtīgs, šāda apjoma projektu nevar taisīt kaut kādā bezmaksas cms, ne joomla, ne drupal (labākie no pieejamiem), bet jātaisa viss no sākumā speciāli vajadzībām pēc specifikācijas, kurai arī jābūt obligāti šai projektā.

Nu programmēšana vien varētu izvilkties līdz 1000 Ls - vismaz es piekristu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums arī ir par izmaksām, kurās ir pati kodēšana/programmēšana (nezinu, kā jūs to saucat) un dizains. Jā, zinu, ka parasti koda rakstītājs netaisa dizainu un otrādi, bet neko nevar darīt, paldies dievam man pret dizainu nav nekādu ūberprasīju, visam jābūt funkcionālam kā piemēram delfiem, kur dizains ir nulle manā izpratnē.

Tas, kas ir jāmaksā bankai vai maksas sms kantorim, nav šinī cenā, tas jau ir cits plaukts.

 

Pašlaik uztaisot nelielu kopsavilkumu - tas, ko esmu sarakstījis iekļaujas aptuveni 1K Ls, bet, ņemot vērā, ka tur nav vispār nekādu nianšu, droši ka visi 1.5 un bik vairāk K Ls... Patīkami, ka daži pieteicās arī PM, ar kuriem tēma tiks apspriesta sīkāk, tikko man būs absolūti viss stāstāms.

 

 

 

 

 

Otrs jautājums, bik ne par tēmu... cilvēks palūdza, lai php.lv foruma apmeklētāji rekomendē kursus/mācību iestādi, kur var mācīties php un html. Tālmācības un tjipa http://www.w3schools.com/ nederot. Gribot dzīvajā, ar pasniedzēju. Internetā, cik sapratu, piedāvajums esot švaks...

Link to comment
Share on other sites

par tiem 1000 LVL vareetu buut ok.

1) cik ilgā laikā vēlies, lai izstrādā līdz beta versijai, ko var laist tautaas?

tas tad arii lielaa meeraa nosaka cenu ....

paareejais jau jaarunaa nianses un citas prasiibas ...

Link to comment
Share on other sites

kur tu izraki par bankas kodiem??

Parlasiju paris reizes Topika autors neko taadu nemin....

 

Autors grib cilveku kursh Spetu pievienot ... nevis uzrakstiit ...

+ Bankas pashas Dod gatavus Java Risinajumus (nevis JavaScript) ...

+ ir pietiekami daudz firmu kas ar to nodarbojas....

 

hmm to gan nezinaju ... nu tad jau ir vieglak, bet tomer labs engine maksas labu naudu ...

Link to comment
Share on other sites

vinjsh jau prasu beta versiju, nevis uuber CMS ...

un ja ir tikai taas prasiibas, kas ir mineetas, tad ar 1K lvl vajadzeetu pietikt.

protams ja vien autors nav mineejis kaut kaadus siikumus, kas programmeetaajam nav siikumi ...

Link to comment
Share on other sites

vinjsh jau prasu beta versiju, nevis uuber CMS ...

un ja ir tikai taas prasiibas, kas ir mineetas, tad ar 1K lvl vajadzeetu pietikt.

protams ja vien autors nav mineejis kaut kaadus siikumus, kas programmeetaajam nav siikumi ...

 

 

es par to ari runaju :) no sakuma dazi punkti, pec tam saksies jaunas idejas, un tad ...

Link to comment
Share on other sites

Analgiins, man ar ir bijis iz dziives, pasuutiitaas saka ir paaris lietas ko vajadzeetu, bet nav steidzamas jo vinjapraat tas ir sarezhgiiti ...

tachu tajaa pashaa laikaa vinjam gribas vienu siikuminju veel pielikt klaat un saka ka tas droshi vien ilgi laiku neaiznjems ...

un finaalaa ir otraadi ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...