Jump to content
php.lv forumi

Bezmaksas Oracle


Aleksejs

Recommended Posts

Sveiki!

Varbūt, ka visi to sen jau zin, taču es nezināju, ka Oracle Database 10g Express Edition (Oracle Database XE) ir pieejama bez maksas. Protams ir ierobežojumi:

  • Supports up to 4GB of user data (in addition to Oracle system data)
  • Single instance only of Oracle Database XE on any server
  • May be installed on a multiple CPU server, but only executes on one processor in any server
  • May be installed on a server with any amount of memory, but will only use up to 1GB RAM of available memory

Katrā gadījumā priekš pētīšanas un mācīšanās, un pat strādājoša neliela projekta pilnīgi pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Oracle express edition ir gluži tāpat kā arīdzan MS SQL Server un DB2. Un vēl gribu atgādināt, ka priekš mācīšanās (kas principā ir skaidrs) un viena prototipa izveides (kas gan ir visai strīdīgs jautājums) katrs var izmantot Oracli bez maksas neatkarīgi no tās redakcijas (tai skaitā enterprise, standard) pilnīgi legāli skat. vairāk par Oracle redakcijām (editions).

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Jā, piekrītu, ka nelielam projektam parasti nelieto. Taču, lai apgūtu Oracli - varētu būt tieši tas, ko vajag.

Jebkurā gadījumā, mana pamatdoma bija - "Es nezināju, bet izrādās, ka ir arī bezmaksas versija, iespējams, ka kāds tāpat kā es nezināja"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...