Jump to content
php.lv forumi

Lapas komponentu taisishanas kartiba.


Sephy

Recommended Posts

Tatad kadu laiku domaju sakt meginat izveidot kadu nopietnaku majaslapu. Taka skola tikko beidzas laika man tagad pietiks.

 

Savaa majas lapaa es ieklaushu zinu sadalu(tip 10 svaigakie raxti un iespeja komentet,arhivetie raxti un raxtu mekleshana pec keyword, vel ja tu busi vismaz moderatora rankaa vares pieveinot raxtus), gallery(tur arii 10 jaunkas galerijas ar komenteshas iepejas pie bildes, ja modertaot rankaa pieeivnot jaunas bildes ar galeriju) un neliels forums(bez nekadam apkshadal kadas 7-8 parastas dalas kur vares registretie lieotaji likt savus postus).Protams lapai bus ari registracijas iespeja. pashlaik nevaru izdmat vai ir verts likt klat kadu cms(tipa doma ir par joomla jo to es airak vai mazak maku).

 

tatad jautajums ir kada kartibaa man to visu taisit?! vai vajadzetu sakt ar registraciju un lietotaju pakapem vai tomer ar parastajam sadala?! Dizainu jau esmu sataisijis vajag tik kerties klat php ko es ipashi labi vel nemaku ;D.

Link to comment
Share on other sites

principaa imho nav baisi lielas starpiibas kaa taisa, jo pareizi raxtiitu kodu var viegli papildinaat - taisi atsevishkhi pa modulhiem

atsveishkha lietotaaju reghistraacija, to var taisiit pirmo

tad jaunumi

tad galerijas

tad forumu

...

Link to comment
Share on other sites

Es daritu līdzīgi kā Capsx:

1)reģistrācija;

2)logins;

3)1. lapa(laikam jaunumi vai ziņas);

4)komentāru postēšanu;

5)lietotaju paneli (mainīt passwordu, niku, parakstu u.t.t.)

6)Kaut kādu paneli administratoriem/moderatoriem;

7)galeriju;

8)un forumu atstātu pie beigām.

 

Bet lai gan ko ta' es jēdzu.

Edited by ciris
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas paneli, manuprāt, nav forši atstāt uz beigām ( lai arī kā negribētos ), jo citādi pa pārējo dev`a laiku viņa nebūs un beigās būs jāsarauj, kas ir garlaicīgi un vienmuļi. Vajag tā pakāpeniski - uztaisu postošanu, uztaisu postošanas adminēšanu; galeriju, galerijas pievienošanul utt.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas paneli, manuprāt, nav forši atstāt uz beigām ( lai arī kā negribētos ), jo citādi pa pārējo dev`a laiku viņa nebūs un beigās būs jāsarauj, kas ir garlaicīgi un vienmuļi. Vajag tā pakāpeniski - uztaisu postošanu, uztaisu postošanas adminēšanu; galeriju, galerijas pievienošanul utt.

 

 

Jā, pilnīgi piekrītu un tā pa daļām pat varētu būt vieglāk, bet es teicu kā es rakstītu.

Link to comment
Share on other sites

imho tas viss ir individuāli. man, piemēram, patīk vispirms sataisīt lietotājam redzamo daļu, viņu iespējas, bet pēc tam tikai administrāciju (parasti bez nekādiem dizainiem utt, lai ir vienkārši un ērti)

 

kas attiecas uz vispārēju veidošanas secību, tad es eju šādiem soļiem:

 

- dizains, css.

- datubāze

- reģistrācija / autentifikācija

- galvenā lapa (jaunumi.. whatever) + komentēšana

- galerijas, forumi utt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...