Jump to content
php.lv forumi

div vienā līnijā


Stopp

Recommended Posts

<div>tralivali</div><div>tralivali</div>

attēlojas kā

tralivali
tralivali

bet vajadzētu tralivalitralivali.

 

pagūglēju, un atradu tikai to, ka vai nu div vietā lieto span, vai nu pie css norāda diviem display: inline, bet abos gadījumos nedarbojas background-color, un tieši tas ir tas, ko man vajag. vai ir kā citādāk iespējams dabūt divus divus (t.i. divus div tagus :) ) vienā līnijā ?

Link to comment
Share on other sites

Topika autors nerubī fišku, ja saka, ka tad nestrādā background krāsa. Tāpat izskatās, ka tu nerubī fišku, ja lieto risinājumus čerez ž.. Tikpat to pašu efektu var panākt arī caur "position:absolute; top: ..; left: ..". Tam būs vēl vairāk iespēju, nekā floatam. Bet vai tāpēc tas būtu jālieto? Vai tu vispār saproti, ko nozīmē "display: inline" un "float: left/right"? Vajag mācēt atrast un lietot pareizās lietas un tehniku konkrētajai problēmai.

 

Kā jau vispār andrisp pieminēja <div style="display:inline"> ir pilnīgi ekvivalents <span>. Kā arī <div> ir pilnīgi ekvivalents <span style="display:block">.

Link to comment
Share on other sites

Nu lab, apliecināji jau kuro reiz ka esi 100 reiz gudrāks par mani web lietās :P

Bet man vienalga, es pateicu, tā var izdarīt, viss strādā un man vienkārši nospļauties par to ka tu uzwskatie ka citi kodi labāk...

un jā, neesmu Dāvids...

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

IM24LV, kurā galā vairāk iespēju ? Tavu divu platums būs puse no viewport izmēra; nepielāgosies ietvertā teksta platumam; nepāries jaunā rindā, ja ietvertā teksta daudzums vairāk par 100% no viewporta; 'leks' ārā no pārēja teksta (kā jau floats).

 

Paskaties pats kā izskatīsies šis kods:

http://paste.php.lv/4498

 

Domāju, ka Stopp vēlējās šādi:

http://paste.php.lv/4497

Link to comment
Share on other sites

Bet man vienalga, es pateicu, tā var izdarīt, viss strādā un man vienkārši nospļauties par to ka tu uzwskatie ka citi kodi labāk...

A tu zināji, ka reizināšanu ar veselu skaitli var aizstāt ar for ciklu un izmantot tikai saskaitīšanu? Tas arī strādā!

Jāprogrammē ir tā, lai citi tavu kodu saprot un ir viegli to pielabot, uzlabot, pamainīt. Tak ne tikai citi, bet arī pats, īpaši pēc vairākiem mēnešiem, kad būsi jau nedaudz piemirsis, ko patlaban esi sarakstījis.

Es taču nesaku tev savus uzskatus, bet gan mēģinu tev parādīt programmēšanas labo stilu - lietot pareizās lietas pareizajām problēmām. Programmēšanā vienu un to pašu var panākt ļoti daudzos veidos, bet tas nebūt nenozīmē, ka tie 99 citi veidi ir jālieto, jo redz "tie strādā". Ir lietas, kur jāraksta pareizi un tur nav daudz variantu kā izvērsties. Iesaku palasīt kādu gudrāku grāmatu par par programmēšanas labo stilu, varbūt tad sapratīsi kautko vairāk. Jo piecos teikumos to izskaidrot laikam ir bezjēdzīgi, to nemaz nevar.

Link to comment
Share on other sites

Man izskatās, ka priekš Tevis vēl daudzkas būs pirmo reizi sakarā ar web programmēšanu. Diezgan jocīgi ir strīdēties ar profiem tādam, kas vēl neko nemāk.

 

P.S. Neviens nemēģina iestāstīt, ka ir tikai viens veids kā izdarīt vienu lietu. Tev grib tikai parādīt, kā ir smukāk/labāk - "the right way".

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

the right way ir da jebkas kas validējas :P

Ja kas, kāpēc paši profi šeit neko neapspieš kas saistīts ar PHP( nu reizi gadā varbūt apspriež, bet ja kāds tāds ne tāds pajautā tad neko nepaskaidro? :P Es gan paskaidroju :P nu to ko maaku

Link to comment
Share on other sites

the right way ir da jebkas kas validējas :P

 

Nu tā nu gan nav. Padomā: pilna vanna ar ūdeni, tev ir divas iespējas viņu iztukšot - 1) izsmelt ar krūzīti, 2) izraut korķi. Abi varianti "validējas" jeb šajā gadijumā - darbojas. Bet kurš būs "the right way" ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...