Jump to content
php.lv forumi

Salīdzināt ievadītos datus


Sasa

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

biki, padomājot, bet kā sanāks manā tabulā būs viena kolona usr otra pasw un tad es input lauku salīdzinu vai ievadītais sakrīt ar to kas ir db. var sakrist tā ka ievada lietotāja vārdu un paroli paņem no kāda cita lietotāja un tik un tā tas viss nostrādās, jo abi būs datubāzē. Vai vajag kaut kā sasaistīt lietotāju ar paroli.

Link to comment
Share on other sites

mans login skripts:

var cn = new ActiveXObject("ADODB.Connection");
var strConn = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source =\\\\192.168.0.150\\tmp\\webk\\Katalogs.mdb;Persist Security Info=False";
cn.Open(strConn);
var rs = new ActiveXObject("ADODB.Recordset");
var sql_str = "SELECT * FROM useri WHERE usr='" + document.getElementById("usr").value+"' AND pas='"+ document.getElementById("pas").value +"';"
rs.Open(sql_str, cn);

//useris = (rs('usr').value +" "+ rs('pas').value);

if (rs('usr').value == document.getElementById('usr').value && rs('pas').value == document.getElementById('pas').value){
alert('sakrīt')
}else{
alert('nesakrīt')
}


//alert(rs(0));
rs.Close();
cn.Close();

 

kamēr es vadu ekistējošus lietotājus mans izvadās sakrīt, bet tikalīdz es ievadu neeksistējošu vai eksistējošu lietotāju ievadu ar kādu citu paroli (ne tā kas ir db) man IE izdod šādu erroru:

Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted Requested operation requires a current record.

 

cik pēc šī paziņojuma saprotu man jāskatās vai nav tas BOF vai EOF, bet pagaidām nezinu kā!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

skaties vai sql atgriez rezultaatu kaut kaadu

apmeeram sitaa: if (rs.count() > 0) lietotaajs_ir; else lietotaajs_nav;

kaa dabuut rs.count() nav ne jausmas

 

piemeers ar mysql:

$sql = "SELECT id FROM lietotaji WHERE user='fredis' AND pass = 'parole'"
$all = mysql_query($sql);
if (mysql_num_rows($all) > 0) lietotajs_ir; else lietotajs_nav;

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

huhh ...

 

šis variants negāja

rs.count() > 0

sacija ka neatpasta tādu propertiju vai metodi.

 

atrisināju problēmu tā:

if (rs.BOF && rs.EOF){
alert('0');
}else{
alert('1');
}

ja ievadītais nav iekš DB tad ir 0, ja ir iekš DB un usr skarīt ar pas tas izvada 1.

 

tik nesapratu kapē sākumā jāparbauda uz BOF vai EOF un nevar pataisno salīdzināt ievadītos datus tas kas ir iekš db.

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

es tagad mocos pārbaudīt login lapā vai ievadītais sakrīt ar DB, bet kā es varēšu pārbaudīt administrējamajā lapā, vai kaut kas tika ievadīts login lapā?? Nebūs tā ka ja ievada borwseri administrējamās lapas adresi un mierīgi varēs pariet pie viņas! :(

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...