Jump to content
php.lv forumi

Domēns!


Kefiirs

Recommended Posts

Nu gribu uztaisīt savu domēnu, lai nebūtu tur nekādi **** oo.lv u.c herņas :D

Zinu ka nano.lv tagad ir ļoti lēta domēna iegāde, vismaz man liekas lēti, gribu nopirkt lai būtu manswebs.lv

Un arī jautājumi:

* Ja es nopērku domēnu, viņš ir piesaistīts manai IP adresei? Nu piemēram man nomainās IP un tad domēnam ir vnk *****?

* Piemēram manam spēļu serverim vajag konektēšanās adresi piemēram dada.web.lv - kur to var izdarīt/nopirkt u.c lietas par to tēmu

* Piemēram ja es gribu visus savus 8 PC pieslēgt pie viena neta, un viņiem visiem lai būtu savādākas IP adreses - kā man to izdarīt? Un lai katrai IP adresei protams būtu savs domēns (baigi iesitīs pa kabatu) :D

 

Tā kā esmu vēl nūbiņš par šo tēmu, vaicāju profesionāļiem :D

Link to comment
Share on other sites

* Piemēram manam spēļu serverim vajag konektēšanās adresi

piemēram dada.web.lv - kur to var izdarīt/nopirkt u.c lietas par to tēmu

 

Un kur šito herņu man dabūt?

Jā, man tagad jāzvana uz Lattelekom un viņiem jāprasa: "Dodat man 8 IP adreses?"

???

Link to comment
Share on other sites

Kas tā tāda - herņa? Latviski runāt nemāki vai negribi?

Gan tā gan tā xD

Nu kas tad man jādara? Jāzvana uz Lattelekom un jāprasa vai man iedod 8 IP adreses?

Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu, kapēc būtu jaliek atsevišķš ports. Ja tev ir apache, izmanto <VirtualHost> direktīvu un sakonfigurē cik tev domēnus vajag uz servera. Un noorganizē, ka nics piesaista tev viņus vienai ip.

Uz IIS tas arī ir izdarāms ļoti vienkārši izmantojot menedžeri, precīzi neatceros. Palasi manuāli.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tev ir vajadzība pēc 8 IP tad zvani un prasi, iebliezīs tev rēķinu par katru IP atsevišķi.

Bet ja vnk 8 datorus vajaag pie neta dabūt, tad nopērc rūteri.

 

Runājot par subdomēniem (kautkas.kautkas.lv), tie visi tiks tev tiek doti līdz, attiecīgi varēsi sakonfigurēt kā gribēsi.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu, kapēc būtu jaliek atsevišķš ports. Ja tev ir apache, izmanto <VirtualHost> direktīvu un sakonfigurē cik tev domēnus vajag uz servera. Un noorganizē, ka nics piesaista tev viņus vienai ip.

Uz IIS tas arī ir izdarāms ļoti vienkārši izmantojot menedžeri, precīzi neatceros. Palasi manuāli.

Nē, veidoju cs serveri, būs vajadzīgs domeins, gan mājaslapai, gan pašam serverim.

Lai mājaslapai ir domeina sākums ar www.***.lv:80

bet servera ar cs.***.lv:27015

un vai par to ir papildus jāmaksā?

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

cs un www jau tā atšķiras porti.

tādēļ vienkārši norādi, ka abi dns ieraksti norāda uz vienu un to pašu hostu.

 

Tas ir kad viens serveris ies tu to pašu hostu, bet ja es gribu 2 serverus uz sava PC?? Tad abi man ies uz vienu hostu? - Tas man neder!

 

1. Piemēram uz mana servera PC ir 10 serveri!

2. Man ir domēns *.Lv

3. Kas man jādara, lai serveri ietu uz vienu hostu, bet atšķirtos DNS? NU piemēram www.dada.lv un serveriem vajag cs.dada.lv un cs2.dada.lv a ko tad?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...