Jump to content
php.lv forumi

Pamatīgs gļuks: Nezinu kur problēma


foxsk8

Recommended Posts

Tātad lieta sekojoša uz serveri un localhost atrodās mājas lapa. Abās vietās pilnīgi identiska.

 

Uz serveri uzliktā strādā viss kā vajag, bet uz localhost, viss iet, bet rakstu sadaļu nevar parādīt.

 

Esmu izsecinājis to, ka scriptos vainas nav, jo arī ir backup ņemti, uzliekot tos, arī tā pati problēma.

 

Tātad varbūt ka vaina ir datubāzē, jo iespējams, ka tas pats scripts nespēj strādāt ar vecāku datubāzi, kas ņemta no backupiem. Iespējams, ka vajadzētu arī paņemt datubāzi no servera un viss varētu būt ok.

 

 

Bet ja tā nenotiek. Tad kur varētu meklēt vainu.

 

Scripts izmanto phpbb ezpotal modifikāciju.

 

P.S. Pirmo reizi tādas problēmas neizskaidrojamas.

Link to comment
Share on other sites

Nu to jau es zinu, ka neviens nav guru :D

 

Tātad novilku visu no servera lejā. Tā pati problēma.

 

Varbūt web serveri pamainīt uz kādu citu. Pašlaik izmantoju vertrigo serv.

Link to comment
Share on other sites

klasiskais debugs paņēmiens, ja neko nevar uzsetot konfigā:

die("i am here");

 

un iet cauri visiem failiem /vajadzīgajiem/ ;)

 

derētu arī noflušot visus SQL pieprasījumus un izpildīt konsolē... tas ja meklē uzreiz bagu DB pusē

Link to comment
Share on other sites

Tas bugs darbojās tikai uz vienu konkurētu scriptu, koda gabalu.

 

Sākumā pameiģināšu ar citu web serveri. Tad meklēšu tālāk iemeslus. Tikai nesaprotu vienu, visu laiku, viss bija ok. Te pēkšņi pašā svarīgakajā beigu kodēšanās etapā sāk kaut kas lagot.

 

itkā ja vaina būtu iekš db, tad tik un tā kaut kādu paziņojumu izvadīt.

 

Paldies visiem, kas cenšas palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī. Bet itkā visu laiku esmu licis tā kā ir, domēnus nemainot.

Link to comment
Share on other sites

pamanīju tiko vienu lietu. Tagad uz localhost arī rāda, ka man būtu 300 lietotāju online. Tātad reāli problēmas ar datubāzi.

 

Lietotāju skaits neatškirās. Uzlieku citu datubāzi un citu backupu, viens un tas pats. Itkā kļūda paliek tā pati.

 

Vai es uzlieku ļoti vecu datubāzi un sorci, vai es uzlieku jaunu datubāzi un sorsi.

 

Vārdu sakot mistika.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Man ir nojauta, ka vainīga ir datubāze. Sākuma dabūju datubāzi pielāgot priekš servera. Tātad tagad sanāktu, ka jaunā datubāze ir atkal jāatgriež uz localhost, lai viss strādātu.

 

Uz localhost kaut vai varu lietot vecu datubāzi, jo tur man svaigu info nevajag. Pameiģināšu veco db uzlikt uz localhostu ar jauno sorsi. Vajadzētu pēc būtības visam aiziet. Jo pirms šāda gļuka es nomainīju uz localhost veco datubāzi, pret jauno.

Link to comment
Share on other sites

uzskatu ka tur ieprieks nevajadzeja rakstit "localhost", bet pa taisno jaraksta domeens, jo klients skatoties majas lapu ieraudzis linku "http://localhost/link.php" =/ cmon .. atver pasa localhosti.. man ta ir bijis =/

un par datubazi kas parak daudz skaitlus izmet arii nesmu dzirdejis pirmo reizi pasam ta bija ka radija visus online, parbaudi savu includi vai kas tev tur ir kurs uzrada online lietotajus tur noteikti jabut SQL kodam, pastuko kas varetu but nepareizi, vai iemet sheit pastukosim kopa.. =] ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...