Jump to content
php.lv forumi

htmlentities neskaidrība


DMG

Recommended Posts

Labdien! Man te savajadzējās uztaisīt tā lai varu droši izvadīt jebkuru tekstu un uztaisiju tātad šādu te piemēriņu:

<?php

$charset='UTF-8';

$tramparam="ž Ž āaaaaā ņķ jo mēn <big> <'test\">";

echo htmlentities($tramparam, ENT_QUOTES, $charset);

?>

 

Tātad viss būtu lieliski jau tikai nez kapēc to mazo burtu ž viš izvada kā kkādu pilnīg citu simbolu. Kā to novērst ?

Edited by DMG
Link to comment
Share on other sites

ar hostingu te maz sakarības :/

 

Tur bija rakstīts "Par un ap PHP un tā izvietošanu (hostingu). Kur, kā, par cik, kāpēc."

Ja kkas nepatīk uztaisiet forumu saprotamāku citādāk ei nu saz kur te šo jautājumu būt jāliek!

 

bubu es nekād nevaru saprast tavu jautājumu!

Link to comment
Share on other sites

Un kāds sakars tavai problēmai a php izvietošanu (hostingu)? Ja nezini, ko nozīmē vārds hosting, tad, lūdzu, informācijas par to ir pa pilnam: http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_hosting_service

Nepareizu sadaļu esi izvēlējies.

 

Ko tu nesaproti no mana jautājuma? Php skripts tak ir ieseivots failā. Ne jau mutiski tu datoram to diktē. Nu tad arī tev prasu - vai pareizajā čarsetā esi ieseivojis to savu php failu. Tas taču satur lv-burtus, tāpēc arī čarsets jāizvēlās pareizs. Tu htmlentities saki, ka padotais strings būs UTF-8 čarsetā. Vai tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau daļu teikuma izcelt. Vajag uz visu skatīties. Tikpat labi varēji šo topiku publicēt sdaļā "PHP un OOP" (svarīgāko izcēlu :)

Anyway, pamainīju aprakstu. Tagad ir skaidrāk?

 

Un visādos veidos nevajag mēģināt. Vajag ieseivot UTF-8 čarsetā, pārliecināties, ka tiešām tā ir ieseivojis un tad visam jābūt. Man vismaz tā sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja atsāja kautkādus simbolus (ne utf-8) kas var ietekmēt, seivo cik gribi, bet korekti nebūs.

Tas parasti notiek ar visādiem krievu skriptu fragmentiem komentāros kas palikuši kā ķeburi ja kods iekopēts.

Ja vienlaikus būs failā piemēram KOI-8R, vai vēl trakāk, cp866 un utf-8 , saglabāt neizdosies korekti.

Bieži iekrīt redģējot, itkā dzēš veco ķeburi, notepad2 man tos rāda kā kvadrātiņu, ieraksta savu un viss bumbās.

A vot nefiga! Tie kvadrātiņi, teiksim tā, ir divbaitu simboli.

Dzēšot jau pirmo, otrs pazūd vizuāli, liekas ka ir ok, bet nekā.

Grūti pat iedomāties kas būs ja dzēš nekorekti 8238; :)

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Bet kāds var atbildēt kur tad bija jāliek šo jautājumu?

Jā tagad ir skaidrāk - es vienkārš atceros ka vienreiz mēģināju pāriet uz UTF-8 un beigās nesanāca man kkas :/ Labi es pamēģināšu vel reiz un ja kas rakstīšu vel reiz!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...