Jump to content
php.lv forumi

Update'ot vienas tabulas lauku uz jaunu vērtību!


Sasa

Recommended Posts

Ir gatava tabula ar lauku "Kods" un tagad radās vajadzība šo lauku update'ot uz jaunu vērtību, ja tā lauka vērtība ir 'Korpus' -> aizvietojam ar web lapā ievadīto vērtību (lejup krītoš saraksts).

vērtība ir 'Fasāde' -> aizvietojam ar web lapā ievadīto vērtību (lejup krītoš saraksts).

 

Tabulā zem "Kods" tā arī ir 'Korpus','Fasade'.

 

UPDATE Query3
SET Kodi = document.getElementById('materials_lks').value
WHERE Kodi = Korpus

 

<- mans varinats vai nostrādās nezinu tagad nevaru paskatities, gribēšu šo pielietot uz ms access db doma'ju, ka tur tiek izmantots kaut kāds mssql un ar Update nevajadzētu rasties problēmām!

 

Izsaukt es mācēšu, tik tagad vajag query'iju strādājošu:

 

'dzest jau izveletos izstradajumus
Set conn = CreateObject("ADODB.Connection")
'Connect to the database
strConnect = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=C:\web_katalogs\Katalogs.mdb"
conn.Open strConnect

StrSQL = "DELETE pas.Kods, pas.Skaits FROM pas"
Set rs = conn.Execute(StrSQL)

Link to comment
Share on other sites

Vai tu saproti, ka SQL teikums ir strings, kas tiek sūtīts SQL serverim?

Un vai tu zini, ka stringu var konkatenēt kopā no daudziem citiem stringiem?

 

var a = "strings1";
var b = "UPDATE x = ";
var c = b + a;
alert(c); // parādīs uz ekrāna "UPDATE x = strings1" (bez pēdiņām)

 

Mani, ja godīgi, šādi tavi jautājumi ļoti izbrīna...

Link to comment
Share on other sites

bet principā šis query nostrādās kā es esmu ieplānojis, ja neskaita to ka tur ir JS vērtība (sataisīšu tā ka padosies strings):

UPDATE Query3
SET Kodi = [vērtība pret kuru es gribu nomainīt 'Korpus' vertību]
WHERE Kodi = Korpus

Link to comment
Share on other sites

sākumā jau domāju apdeitot jau izpildīto queriju, lai mazāk problēmu būtu! Tagad jādomā ka sataisīt tā, lai oriģinālās tabulas dati netitu mainīti, bet atiecīgajās vietās es redzētu citus ierakstus!

Link to comment
Share on other sites

Kverijs ir tikai teksta strings, ko tu padod datubāzei.

 

Tagad jādomā ka sataisīt tā, lai oriģinālās tabulas dati netitu mainīti, bet atiecīgajās vietās es redzētu citus ierakstus!

Tu varētu izmantot sesijas, bet cik noprotu, tev tur kaut kāds ļevais risinājums, ka tas arī nebūs iespējams. Vari vienīgi atkal ar ActiveX palīdzību infu glabāt iekš faila uz klienta datora.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

sākumā jau domāju apdeitot jau izpildīto queriju, lai mazāk problēmu būtu! Tagad jādomā ka sataisīt tā, lai oriģinālās tabulas dati netitu mainīti, bet atiecīgajās vietās es redzētu citus ierakstus!

 

Mhmm varbūt izlasi ko SQLs kā tāds nozīmē un kādi ir SQLa teikumi http://datubazes.wordpress.com/2007/10/11/kas-ir-sql/ un tad tai saitā ir arī tāda lapa datubāzes iesācējiem, kas tev varētu noderēt...

Ja nepatīk attiecīgasi saits, tad pameklē googlē, bet kaut kāda pamatinfa par skādi nenāktu ;)

 

Gints Plivna

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...