Jump to content
php.lv forumi

Tabulas ierakstu kārtošana pēc diviem parametriem


Mr.SergE

Recommended Posts

Uhh. Nu jā, kopsummā ideju sapratu. Tagad būs jāizdomā, kā tam reāli visam cauri tikt, jo tajā tabulā jau ir dubultais DISTINCT selekts. T.i. -- ir jau

grupa, apakšgrupa, ieraksts.

Tagad būs vēl jāņem papildus tabula, no kuras arī tas viss vēl jāgrupē un jāsasortē. Samērā liels marazms sanāk. Tāpēc es arī domāju, ka vai nav labāk to operāciju izdomāt vienas tabulas ietvaros, jo tad jau arī gatavais gala risinājums nebūtu jāpārtaisa, kas ir lietotājiem redzams.

 

Bet paldies par šo -- mēģināšu tikt galā.

Link to comment
Share on other sites

Nja.... ja ir jau tāda tabula un ar samērā daudz ierakstiem, es ar steigu mēģinātu to pārkārtot jau tagad, ja tiešām vajag automatizēt.

Sadzītu datus kaut vai .txt failā un ar php samestu atpakaļ jau optmālāka risinājuma tabulā, vai divās labāk kā bubu ieteica.

Dotajā brīdī, cik noprotu, nevar ne īsti ar to strādāt nedz arī tik vienkārši to pārkārtot plānotajai struktūrai.

Link to comment
Share on other sites

Dotajā brīdī, cik noprotu, nevar ne īsti ar to strādāt nedz arī tik vienkārši to pārkārtot plānotajai struktūrai.

 

Nav tā, ka ar to tagad nevar strādāt. Strādāt var -- dati tiek izvadīti un viss ir kārtībā. Problēma ir tajā, ka ir jāuztaisa CMS, ar kura palīdzību varēs vienkārši šīs datubāzes ierakstus rediģēt. Tāpēc jau arī rodas šādi jautājumi.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadijumā vajadzēs cīnīties par to lai ir ērtāk un ātrāk arī laikam.

Nezinu, štuko kas ir vieglāk.

Varbūt pātraisīt bāzi un pielāgot jau esošos query, varbūt mocīt to bāzi pārrakstot kādā ciklā katru reizi...

Man nav ideju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...