Jump to content
php.lv forumi

Mr.SergE

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://mrserge.lv/

Profile Information

 • Location
  Rīga

Mr.SergE's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Būtība jau ir tieši iekš tā, ka iekš datubāzes stāv html+php kods, kuru jāizpilda un tad jāizvada.
 2. Vai šis kods ir kaut cik loģisks? Jā, tas izpildās, bet vai tas ir pareizs pēc būtības? <? function output_sql_result($objekta_nosaukums) { $res = mysql_query("SELECT * FROM testam WHERE nosaukums = '$objekta_nosaukums'"); while ($q = mysql_fetch_array($res)) { $otu = eval("?>" . $q[saturs] . "<?"); } return $otu; } print output_sql_result('#kaka1#'); print output_sql_result('#kaka2#'); ?>
 3. Taisu sasodīti banāli vienkāršu lapu, bet nekādīgi nesanāk piedabūt strādāt ar IE (mani vecākas par 6 neinteresē). Lapas adrese ir http://beze.lv/dzejas-zveja/ Vienīgais, ko es vēlos — lai bildes bloks centrējās pēc lapas vidus un ar z-index palien zem header. It kā uz Firefox daudz maz strādā, bet uz IE kaut kā viss samučkājās ne tā kā vajag. Varbūt kāds grib par garšīgu tiesu pielabot šo un izstāstīt, kur ir klupšanas akmens? Var arī rakstīt uz e-pastu sergejs.bizans@sv.lv
 4. Hmm. Izskatās, ka bez tā log faila mēs nekur tālāk netiekam, ja? Tad jautājums par to, vai tikpat labi varētu izmantot arī sesijas, t.i., vai tas ir tikpat droši un, vai tādā gadījumā man nav jābaidās no kaut kādām neražām, kas saistītas ar miksētu GET un POST parametru izmantošanu?
 5. Paldies par padomu. Kaut kā nebiju aizdomājies līdz eval funkcijai. Bet runājot par klucīšu kārtošanu: teiksim, ja būs tā, ka es varēšu pārvilkt klucīti ne tikai par vienu pozīciju uz augšu/leju, bet gan ielikt jebkurā vietā. Pēc kādas metodes tad darboties? Pārrakstīt visu klucīšu vērtības no jauna katru reizi vai arī izmantot kaut kādu papildus datubāzi, kurā ikreiz ievietot secību apvienojumā ar klucīšu identifikācijas numuriem?
 6. Tas, ka tas viss tiks ievietots datubāzē, man ir skaidrs. Jautājums ir par to, kā šos datus nogādāt līdz datubāzei, pa ceļam neizpildot kādu funkciju un otrādāk—izdabūt no datubāzes tā, lai kaut kas pāri ir palicies un izpildās? Pirmais jautājums ir par to, kā šos atsevišķos blokus pareizi, loģiski kārtot. T.i.—ja es mainu to izvietojumu horizontālā virzienā uz augšu vai uz leju, kā šo izkārtojumu saglabāt?
 7. Lūdzu nevajag taisīt bezjēdzīgas QUOTEs Jebko: jebkādu izpildāmu kodu (MySQL pieprasījums, JavaScript, PHP) vai arī attēlojamu (html+css). Bloku pārvaldīšanu vēlos tādu, ka te nekas nestrādā, t.i.—darbojas kā teksta redaktors, bet saglabājot šo teksta bloku, tas tiek izpildīts publiskajā lapas daļā.
 8. Mani ļoti interesē tieši no veidošanas viedokļa, kā veiksmīgāk būtu realizēt iespēju izveidot widgets līdzīgu sistēmu. Ir skaidrs, ka administrēšanas pusē tur noteikti ir jāiesaista uz AJAX bāzēta tehnoloģija, kas tad tos visus datus tur parāda un ļauj mētāt atsevišķos blokus augstāk vai zemāk attiecībā pret citiem. Mani vairāk interesē tādas lietas, kā: 1) kā būtu loģiskāk saglabāt bloku secību—veidot jaunu datubāzi vai arī ar kaut kādu metodi mainīt katrreiz vērtību katram blokam? 2) kā glabāt ļoti dažādus datus (MySQL pieprasījumi, PHP kodi, JavaScript, HTML, CSS), pareizāk sakot—kā šos datus pareizāk iedabūt iekš kaut kā glabājama (piemēram, datubāzes)? Būšu ļoti pateicīgs par komentāriem.
 9. Pie tāda es klāt diemžēl netieku, jo tas nav mans serveris.
 10. AuthName "lapas administresana" AuthType Basic AuthUserFile /usr/home/ftp/administresana/.htpasswd Require valid-user
 11. Noteikti nav ar to sakars, jo, kā jau minēju, pirms tam to visu testēju bez .htaccess un .htpasswd un strādāja uz urrā. Tagad, kad noņem abus failus, arī strādā uz urrā. Skriptā norādīti absolūtie ceļi, arī iekš tā nevarētu būt problēmas.
 12. Grūti būs ar to parādīšanu—nav ne jausmas, kur tajā pakotnē tas ir jāmeklē. Bet šis ir tas skripts pats par sevi: TinyMCE FileBrowser.
 13. Varbūt es līdz galam nesaprotu loģiku, kā darbojās .htaccess un .htpasswd, bet varbūt vienkārši kaut ko kaut kur līdz galam neesmu norādījis. Tātad, ir divas neatkarīgas direktorijas: /lapa/bildes/ /lapa/administresana/ Iekš otrās direktorijas ir izvietots skripts, kas augšuplādē bildes uz pirmo direktoriju. Loģisku apsvērumu vadīts uzliku visai otrajai direktorijai liegumu piekļuvei bez paroles ievadīšanas. Bet tieši tad sākās pigori, jo skripts nostrādā, bet bilde reāli līdz pirmajai mapei nenonāk. Uz pirmo mapi nekādi liegumi nav uzlikti. Vai varētu lūdzu izskaidrot, kur ir problēma manā loģikā?
 14. a { kaut kas } a:hover { kaut kas cits } a:click??? { #vai uzlikt javascript OnClick(); vēl kaut kas }
 15. Piedevām, ja ir google account, var tajā kartē vēl visādus sūdiņus salikt, piemēram, atzīmēt objektus, utt. Pēc tam saglabā to karti savā akkauntā un tikai tad paņem linku uz karti.
×
×
 • Create New...