Jump to content
php.lv forumi

Saskaitīt cik ir ierakstu!


Sasa

Recommended Posts

Nesanāk! tas SQl nāks no MS access DB un tur viņš strādā bet kad gribu viņu palaist caur WEB'u ta man viņš atsakās darboties:

 

Set conn = CreateObject("ADODB.Connection")
' Connect to the database
strConnect = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=C:\web_katalogs\Katalogs.mdb"
conn.Open strConnect

StrSQL = "SELECT Count(Query3.Garums) FROM Query3;"
Set rs = conn.Execute(StrSQL)
MsgBox(rs)

 

pilnīgi nekas nesanāk iekš IE radās dzeltena izsaukuma zīmē ka kaut kāds erors. Bet kā es savādāk varu dabūt ierakstu sakitu un to izvadīt kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

Kapē visu laiku man ir rezultātā nulle?

 

<script language=JavaScript>
	function getCount(){
		var cn = new ActiveXObject("ADODB.Connection");
		var strConn = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source = Katalogs.mdb;Persist Security Info=False";
		cn.Open(strConn);
		var rs = new ActiveXObject("ADODB.Recordset");
		var SQL = "SELECT Count(*) FROM Query3";
		rs.Open(SQL, cn);
		alert(rs(0));
		rs.Close();
		cn.Close();
	}
</SCRIPT>

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

tabula katrā ziņā nav tukša ... bet man tiko pamēģināju paskaitīt cik ir ierakstu citās tabulas ... rezultāts bij murgains tebulā kurā ir 10 ierakstu izvadās ka tur ir tikai 7 ieraksti un tā arī ar citām tabulām. izvadītie rezultāti neatbilst patiesībai! :(

 

PS. varbūt ir kaut kāds cits variants kā es varu saskaitīt cik ierakstu un ir izvadīts uz ekrāna?

 

:) Atrisināju probēmu ... nebiju iedomājies ka arī iekš Jscript ceļš līdz failam jānorāda šadi:

 

Source =C:\\web_katalogs\\Katalogs.mdb

 

tagad rezultāts atbilst patiesībai!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Tagad, kad ir sanācis saskaitīt cik ir ierakstu. Mēģinu rakstīt failā:

 

var fso = new ActiveXObject("Scripting.FileSystemObject");
var s = fso.CreateTextFile("C:\\Test.txt", true);

var i=0;
for (i=0;i<=rs(0)-1;i++)
{
s.WriteLine(document.getElementById("Platums").value);	
}

s.Close();

 

bet viņš paņem un ieraksta pirmo vērtību tik cik ir visu ierakstu kopumā, kā es varu ierakstīt pirmo un pāriet pie nākamās vērtības utt !?

Link to comment
Share on other sites

Bet es gribu ierakstīt visus platumus kuri man ir tajā tabulā. Bet nevis tikai pirmo platumu. Tabulā ir ieraksti no 1 līdz 36, bet failā es redzu tikai trīsdesmitsešus vieniniekus, kas ir tabulā pirmajā vietā!

Link to comment
Share on other sites

Cilvēk, saproti lūdzams, ka mums nav kristāla bumbas, kurā zīlēt kas tev tur ir un kas tev tur nav.

Tev jau pateicu kā no html input laukiem dabūt ārā vērtības. Kas tev vēl īsti nav skaidrs?

 

<input type="text" id="lauksA"/>   <input type="text" id="lauksB"/>
...
var lauka_A_veertiiba = document.getElementById("lauksA").value;
var lauka_B_veertiiba = document.getElementById("lauksB").value;

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā tas nav korekts htmls. Nelīdzēs nekāda tev funkcij. HTML'ā ir pieņemts, ka elements ar konkrētu id atribūta vērtību ir viens vienīgs - unikāls. Tāpēc jau tas ir ID atribūts. Līdzīgi kā datubāzē primārās atslēgas saturs ir katram ierakstam unikāls. Nav iespējami divu ieraksti datubāzes tabulā ar vienādām primārās atslēgas vērtībām.

 

Vai nu taisi valīdu html (vismaz attiecībā uz id vērtību). Vai arī nāksies sarežģītāku kodu rakstīt - piemēram, iet visiem input elementiem cauri, atlasot tikai tos, kuru id atribūtam ir konkrētā vērtība. Iesaku nesarežģīt savu dzīvi un izvēlēties pirmo variantu - ģenerē normālus id.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...