Jump to content
php.lv forumi

Sveiki te par subdomeinu!


Amerika

Recommended Posts

Sveiki es lietoju windwos server 2003 un Apache man ir pieregistrets www.mcct.lv dns talak es gribu iegut cs.mcct.lv. Ka to izdarit? Pastastisu par savu sitemu . Rootera vieta ir dators caur kura ieta viss cauri nu apm ta dators un parvada visu uz parejiem datoriem! Bet galvenais jautajums ir ka lai uztaisu cs.mcct.lv ludzu nedodiet pamacibas jo tur nav rakstits ka ir ja routeris prieksha!

Link to comment
Share on other sites

Ruuteris atseviski vel jakonfigure, tad kuram PC isti tiks atlauts 80 ports.. jo isti jau nepastastiji kada tew tur ir konfiguracija! Ja tev pienak 1na ip adrese ruterim un izdalas uz vairakiem [local tiiklaa] visi PC, tad tev ruterim vajag iedot pieeju piemeram tavam servejosajam datoram uz 80 porta! :)

 

uz sitiem DNS Wildcard iespeja nav? Tad var nakt ar visiem subdomeiniem! Atliek pie sevim nokonfiguret vhosts [Virtual Hosts] ieksh apache settingiem! Neesmu ar visu to tik dzilji saskaries, bet iespejams kada dala no mana teikta palidzes!

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Pirmkart vajag uzrakstit NIC lai izveidotu vel vienu subdomeinu (cs.mcct.lv) domenam mcct.lv uz servera publisko IP adresi (routera IP adresi?).

 

vai tad subdomēnus nevar pats taisīt uz Windows Server 2003?

Link to comment
Share on other sites

Nu NIC piedava 2 veida pakalpojumus: uzturet A ierakstus(varbut ari par atsevisku naudu reverso zonu un MX) vai ari Zonas deleģēšanu. Pirmaja gadijuma jauna domeina izveidosanai jasuta e-mails NICam un laiakm ari jamaksa. Otraja gadijuma nokonfo savu serveri ta lai vins uztur zonu un varesi veidot cik uziet subdomeinus.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu uzlikt Simple Dns Plus un nezinu ka vinu konfiguret ceru ka jus palidzesiet! Seit ir links kas paskaidros manejo situaciju!

http://img86.imageshack.us/img86/8306/serverity3.jpg

 

Talak man ir jautajumi:

1. Uz kura servera man jaliek simple dns plus?

2. Kas simple dns plus jadara? jo es nesaprotu kas ar tam zonam utt

3. Vai ar simple dns plus palidzibu es varu uztaisit cs.mcct.lv ?

Edited by Amerika
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...