Jump to content
php.lv forumi

Sludinājumu dēlis (Classified Ad board)


Imants

Recommended Posts

Tātad sākšu ar savu stāstu.

 

Novilku PHP Classifieds skriptu, uzliku viss chiks piks, strādā labi u.t.t. Parādijās daudz kategorijas, viss sāka normāli bremzēt. Atradu variantus ka optimizēt, vienalga tas pats bullS**t.

Otra lieta. Lai pievienotu sludinajumu sākumā ir jāreģistrējās. Kas ir baigais mīnuss LV un RU auditorijai. Šeit vairāk ir piemērots iekakāt un aiziet.

 

Mans jautājums.

 

Varbūt kāds no Jums vai šejienies ir taisijis ko līdzīgu www.slud.lv, www.ss.lv, www.allo.lv. u.t.t.

 

Ar līdzīgu interfeisu. Bet vajadzīgs principā ir tikai kods.

 

Esmu gatavs samaksāt ;)

Edited by Imants
Link to comment
Share on other sites

Konkrētāk:

- gribi jaunu slud. dēli?

- gribi pielāgot esošo?

 

PS: nav jau nekāda diža lieta uztaisīt lai anonīmie ar postotu..

 

Drīzāk jaunu! Vairāk ceru uz to, ka kāds te ir taisijis jau ko līdzīgu. Tipa nopirkt kodu u.t.t.

Nav laika paralēli darbam ņēmties, bet vajag :D Standarta situācija.

Link to comment
Share on other sites

Es šaubos, ka kāds tev iedos lētāk... Labs projekts maksās virs 1kLs (tur visas optimizācijas un fīčas).

 

Grey_Wolf, pa pārs vakariem sanāks tāds vien kraps, ka vēlāk vajadzēs sēdēt supportēt vēl kādus 3 mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Es šaubos, ka kāds tev iedos lētāk... Labs projekts maksās virs 1kLs (tur visas optimizācijas un fīčas).

 

Grey_Wolf, pa pārs vakariem sanāks tāds vien kraps, ka vēlāk vajadzēs sēdēt supportēt vēl kādus 3 mēnešus.

 

Nu gatavs es domaaju 500Ls, taads kaa allo.lv, ar admin paneli.

Link to comment
Share on other sites

vienreiz ar šito gribēju uztaisīt, bet apstājos pie tā, ka nevarēju izdomāt kā pie sludinājumu pievienošanas tos laukus taisa, tipa netaisa, kau katrai kategorijai savu lpp. (piem., vieglie_auto.php, smagie_auto.php, dzivokli utt.)

Link to comment
Share on other sites

a vispar sitaadus sludinajuma deljus (vai liidzigus) var sameklet i-netaa ... vajag tik rakt ;)

 

man labāk patīk rakstīt kodu no nulles. es vnk to struktūru gribēju zināt, bet nu atzīšos, ka pašam bija slinkums iet pa netu cauri visiem sludinājumu kodiem, jo pilns nets ir visu, tikai derīgais no tā visa 5% :/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...