Jump to content
php.lv forumi

TinyMCE


archux

Recommended Posts

Vai kāds man nevarētu paskaidrot kā var pievienot fleša pluginu tinyMCE? Es esmu pārāk stulbs js scriptos tādos kā tinyMCE! Pārrakos pa vikipediju, bet tur nekā nesapratu :(

Link to comment
Share on other sites

Parsti cilvēki sieru tur ledusskapī un zeķes skapī nevis otrādi, ja tu dokumentāciju meklē iekš Wiki, tad vari mest mieru un iet sauļoties.

 

Flash plugin tur iet jau default līdzi un līdz ar to dokumentācija par to arī nav jāmeklē pa netu, bet gan nāk līdzi sourcei.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es to saprotu! Bet kā var pievienot tad pogu, lai rāda! To mapīti kur atrodas flesh plugins es jau atradu! Bet nekā nemāku izveidot to, lai flesh plugina pogu rādītu! Varbūt kāds zin kur ir atrodams kāds tutoriālis vai arī kāds tepat var īsi paskaidrot!

Link to comment
Share on other sites

1. Copy the flash directory to the plugins directory of TinyMCE (/jscripts/tiny_mce/plugins).

2. Add plugin to TinyMCE plugin option list example: plugins : "flash".

3. Add this "img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|onmouseover|onmouseout|name]" to extended_valid_elements option.

4. Add the flash button name to button list, example: theme_advanced_buttons3_add : "flash".

 

šito tu izdarīji ?

Link to comment
Share on other sites

es pat nesaprotu kur man ir jaaiebaaž šis: plugins : "flash".

kā arī šis: "img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|onmouseov

er|onmouseout|name]"

kā arī šis: theme_advanced_buttons3_add : "flash".

 

es nezinu kuros failos !!!

Link to comment
Share on other sites

Vaaaa! es patiešām neko vairs nesaprotu! Es nezinu kur ir kas kaut kādi extended utt!

 

Esiet labi cilvēki pasakiet kurā vietā vai kas man ir jāatver, vai kurā failā man ir jāieposto šis:

 

tinyMCE.init({

theme : "advanced",

mode : "textareas",

plugins : "flash",

extended_valid_elements : "img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|onmouseover|onmouseout|name]"

flash_external_list_url : "example_flash_list.js", // Optional URL to a list of SWF movies

flash_wmode : "transparent",

flash_quality : "high",

flash_menu : "false"

});

 

VAI:

 

tinyMCE.init({

theme : "advanced",

mode : "textareas",

plugins : "flash",

extended_valid_elements : "img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|onmouseover|onmouseout|name|obj|param|embed]"

});

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...