Jump to content
php.lv forumi

kaa atkodeet PHP scriptu?


1mher3

Recommended Posts

es nopirku gatavu, licenceetu PHP scriptu par ~300 USD, bij plaanots to nedaudz pielabot, taa lai dereetu manam iecereetajam projektam.

 

Izraadaas ka tas ir sakodeets.

Neskaitot dizainu tur neko izmainiit nevar.

Normaalu versiju atsakaas dot un naudu dabuut atpakal diezgan nereaali.

 

Iegraabos riktiigi... :(

 

Vai atkodeet taadu scriptu ir reaali iespeejams? Ja var, kaa to dabuut gatavu?

Edited by 1mher3
Link to comment
Share on other sites

pamegjini noskaidrot ar ko sakodeets......

biezji vien tie koderi atstaj pasha faila informaciju ar ko kodeets.... atver kadaa text redaktoraa un papeeti.....

mekle plain texta rindinjas .... nekadas garantijas protams nav , bet...

2 kart. vai pasham skriptam nenaca liidzi kautkaads dekoderis / interpretators........

pec ta arii varetu megjinat uzmineet....

3. kart uzraksti vinjiem pieklajiigu vestuliiti kur preciizi apraksti savu problemu/ vajadziibas... daudzmaz pieklajiigs kantoris naks pretii .... un iespejams ka par nelielu papildus maksu vinji pashi veiks tev nepieciesamaas izmainjas......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cik saprotu, sakodeets ir ar Zend.

sazinaajos... shie protams piekrita par papildus maksu veikt man vajadziigaas izmainas.

Bet taa vinu maksa tik "neliela" ka uz pusi leetaak butu scriptu uzprogrammeet no 0.

Edited by 1mher3
Link to comment
Share on other sites

1mher3, a tu maz zini kāds ir čakars kaut vai vienu rindu uzkodēt lielam projektam!?

- plānošana / papīri

- kodēšana

- enkodēšana

- testēšana

- peļņa

- alga koderim

 

 

45USD nav nekas... nevajadzēja tad vispār softu pikrt. tas ka softs ir lēts un kruts, nenozīmē kā arī turpmāk tev viss pa lēto, gluži otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar iedomaaties nevareeju ka scripts vareetu buut kodeets.

pilniigi iespeejams, kaut kur bij mineets ka ir sakodeets, es gan taadu informaaciju nemekleeju, neieveeroju.

 

Delfin, shito diskusiju novirziji no teemas "kaa atkodeet sakodeetu scriptu" uz "kapeec 1mher3 tik stulbs ka taadu pirka"

 

linku iedoshu ja vari paliidzeet ar atkodeeshanu...

Edited by 1mher3
Link to comment
Share on other sites

ja vari mainīt tikai tēmu, vai tad savu fēču nevari pielikt klāt ar javascriptu/ajax? visiem nebūs javascripts, bet tas tomēr būs labak nekā nekas.

dalu varu pielikt, bet citas pamatfunkcijas nestraadaa taa kaa man to gribeetos...

 

un nav iipasha ticiiba ka tajaa skriptaa nepastaav iebuuveetas backdoors.

 

sakodeets scripts man nekaadi neder, vajadziigs atkodeet pirms to varu lietot. Ja nevar atkodeet, zemee nomesta nauda :(

 

Es google ntaas lapas paarskatiiju, neko noderiigu nespeeju atrast...

Ja zinat kaa var atkodeet ar Zend kodeetu scriptu, luudzu paliidzeet

Link to comment
Share on other sites

ehh diemžēl atmiņa mani mēdz pievilt, taču vismaz atceros ka viens kantoris ārzemēs piedāvāja tādu servisu - atkodēt sakodētu kodu (netikai zend`am). varēja arī pa lielāku naudiņu pašu softu dabūt.

 

labots: neiedziļinājos , taču domāju, ka var noderēt => http://www.qinvent.com/cyrj/dezender/index-en.php

Edited by tmpjail
Link to comment
Share on other sites

ehh diemžēl atmiņa mani mēdz pievilt, taču vismaz atceros ka viens kantoris ārzemēs piedāvāja tādu servisu - atkodēt sakodētu kodu (netikai zend`am). varēja arī pa lielāku naudiņu pašu softu dabūt.

 

labots: neiedziļinājos , taču domāju, ka var noderēt => http://www.qinvent.com/cyrj/dezender/index-en.php

paldies.

 

es ar to lapu googlee atradu, izmeeginaaju test iespeeju ar vairaakiem failiem.

Visos variantos tika itkaa atkodeets un kaa piemeeru paraadija dalu no koda... tik koda dalas saturs neizskatiijaas peec koda kam vajadzeetu buut.

Negribas izmast $6 lai paarbaudiitu, iipashi nemot veeraa ka visticamaak taa lapa ir mulku kershanai, un, ja arii izraadaas ka ir reaala, vinu cenas ir nereaali uzskruuveetas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...