Jump to content
php.lv forumi

cookies


nemec

Recommended Posts

Nosūti ar php kukiju un pie reizes redirektu uz citu lapu (vai to pašu ar kautkādu papildus GET parametru). Ja kukijs neatnāk - tad nav ieslēgti.

Var arī ar Javascript mēģināt uzslēgt kukiju un tad vai nu ar XHR sūtīt informāciju php skriptiem, vai arī taisīt redirektu. Kā vien pats vēlies.

Link to comment
Share on other sites

sanaak, ja lietotaajs izleedza cookie, es nevaru nodot taalaak mainiigo, kas pasaka, ka cookie ir izsleegti.

shitie nederees laikam, jo man vajag lai lietotaajs bez cookie var droshi valkaaties pa lapu. un javascriptu nenjems roboti.

man vajag ar kaut kaadu kodu nolasiit vai ir iesleegti cookie (bez redirekta).

Link to comment
Share on other sites

es gribu sagatavot lapu robotiem kuri staigaa bez cookie un normaalu (ar priekshrociibaam, jo tad pieejamas sessijas) lapu prieksh lietotaaja ar cookie.

ja es padodu mainiigo uz get, piemeeram ?cokiee=false. tad sanaak, ka robots noindeksees vinju taa un lietotaajs ies iekshaa ar linku ar ?cokiee=false. var protams katru reizi setot cookie ja ir padots ?cokiee=false, un ja cookie nolasaas, tad novaakt ?cokiee=false. droshi vien taa arii jaadara, bet tizli, ka robots nolasiis ar ?cokiee=false

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...