Jump to content
php.lv forumi

Kurp doties?


cucumber

Recommended Posts

Tā, četri gadi ir pagājusi un esmu veiksmīgi absolvējis RTK koledžu profesija programmēšanas tehniķis.

Tātad, kurp doties, lai iegūtu augstāko izglītību?

 

ps.

Cik es saprotu jā ietu uz RTU, tad tur atnāk mācīties uz programmētājiem skolēni, kas pabeiguši 12 klasi un kopā ar viņiem ir jāsāk mācīties, bet tās ir stulbi, sanāk ka atkal ir jāklausās kā iekš C uzrakstīt „Hello world”, bet varbūt es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu no pazīstamajiem, tad vēl 3. kursa beigās tie programmēšanas tehniķi no programmēšanas nezina tik daudz, cik daudzi 12. klašu skolēni, kas grasās uz RTU iet. Tā kā viss bumbās.

Link to comment
Share on other sites

To: Kavacky

Vienmer tici tam, ko stasta pazistamie :). Pats jau stradaju pec otra kursa beigam pec profesijas, ta ka nezinu ko tev ir sastastijusi. Anyway daudzi, kas ieguva diplomu kopa ar manim zinu 100%, ka talak nemacisies par programmetajiem.

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

Ja izvēlās pareizo novirzienu, tad var iemācīt nedaudz,... bet tas ir stipri pa maz, kas tiek darīts darbā.

Es pats neesmu pabeidzis bakalauru un arī nedomāju to darīt, jo reāli tam papīram 0 vērtība (vismaz to cilvēku acīs, kas skatās `no iekšām`)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...