Jump to content
php.lv forumi

Izslēdzas


Recommended Posts

Sveiki!

Ir tāda lieta - stāv dators, uz tā darbojas Windows XP, Apache un kaut kāda mājas lapa. Tomēr pēkšņi izrādās, ka mājas lapa neiet. Skatos uz serveri, Apache ikoniņa zaļā krāsā, viss it kā darbojas. Pārstartēju serveri un atkal viss darbojas (tikai ikoniņa sarkana, "Running none...", bet strādā).

Kas tie par jokiem? Kāpēc pēkšņi serveris pārstāj būt pieejams nakts vidū?

Link to comment
Share on other sites

tāpēc ka tas ka apače darbojas uz win nenozīmē ka uzreiz tā ir jāhostējas. gribi hostēties ar win - m$ brīnumi jāņem, gribi apači, liec kādu *nixveidīgo.

 

bet vipār palasi vai logos kaut kas nav iekritis.

Link to comment
Share on other sites

Man taa bija laikaa kad biju uzlicis skypem auto startup... :) iztestee portu.. 100% skype buus pasteidzies pirmais un nostopeejis portu 80 :) serveris ta rubii.. bet.. portu aiznjeemis buus k-kas cits...

 

P.S. - nesaku ka tikai skype vainiigs vareetu buut.. papeeti vispaar visas programmas un services kas aiznjem portus... ir visaadi remote.. u.t.t... :)

Link to comment
Share on other sites

Bija aprunats uz win netstat, uz linux netstat

Link to comment
Share on other sites

Pārāk jocīga ir servera uzvedība:

pēkšņi izslēdzas,

pēc pārstartēšanas turpina strādāt labi līdz nākošajai izslēgšanās reizei,

pēc izslēgšanas nevar ieslēgt, jo esot aizņemts 80. ports.

Es to pārinstalēšu, ceru, ka palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Nepalidzes, tev vel kaut kada programma klausa 80 portu. Sanak ka pirmais pie ielades apach tiek pie porta, pec tam ta programma megina pieklut.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, es to tēmu jau atradu pirmajā reizē, kad cucumber to ieteica.

Droši vien kopumā tā bija viltus trauksme, liekas tagad viss strādās. Es biju uzinstalējis Failzillas serveri, un tas piedāvāja pieslēgties katru reizi kad dators tiek iestartēts. Kamēr spiedu OK, viss bija kārtībā un abi strādāja vienlaicīgi, problēmas ar Apaču radās, kad pēdējā laikā spiedu Kancel, lai Failzilla netraucē lieki. Vārdu sakot, jāatinstalē Failzilla.

Link to comment
Share on other sites

pasties vai pie procesiem nav httpd, kurš it kā aizņem 80mito portu,bet nevar ne nobeigt to procesu ne piedabūt lai kaut ko šams dara. vismaz apači tā nomocīt man izdodas ar komodo http inspectoru un xdebug (īsti nezinu, kurš no viņiem, vai abi kopā ir vainīgi)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...