Jump to content
php.lv forumi

dažādu datu atlasīšana


sviesc

Recommended Posts

nu ja tik tālu man pašam vis skaidrs bet kā nodot to where= ?

kam tev to 'where' ? ja gribi pa dienām statistiku, tad uztaisi where date_lauks = '2004-02-04' vai kaut kā tā..

 

un vispār man nepatīk neskaidri jautājumi. Tik daudz jau nu varēji izdarīt, kā skaidrāk aprakstīt, ko tieši tu vēlies panākt un iedot DB struktūru.

Link to comment
Share on other sites

Tā, manuprāt šādi:

SELECT COUNT(ip) FROM $utable (ja ip ir unikāli)

SELECT COUNT(DISTINCT(ip)) FROM $utable (ja viens ip parādās vairākas reizes)

 

Oi, varētu būt kļūdiņa ieviesusies: nevis COUNT(DISTINCT(ip)) ,bet COUNT(DISTINCT ip)

Edited by Kikko
Link to comment
Share on other sites

ieliku to scriptu pastē  http://paste.php.lv/738 varbūt tā kadam radīsies kāda ideja kas pa vainu

Ja tu izmanto agregātfunkcijas count, max, min, sum, avg, utt, tad ar mysql_num_rows lielākajā daļā gadījumu darboties nav jēgas, jo šādā gadījumā tev tiks atgriezta tikai viena pati rindiņa, kurā attiecīgajā LAUKĀ būs vajadzīgā vērtība.

 

Teiksim :

SELECT COUNT(*) FROM tabula

 

ar mysql_num_rows vienmēr dabūsi skaitli 1, jo šī funkcija atgriezīs rindiņu skaitu - 1

 

$qry = "SELECT COUNT(*) FROM tabula";

$res = mysql_query($qry);

$rindu_skaits = mysql_num_rows($res);

 

$rindu_skaits šajā gadījumā būs 1

 

ja to pašu select apstrādāsi ar mysql_fetch_xxx (par piemēru mysql_fetch_row):

$qry = "SELECT COUNT(*) FROM tabula";

$res = mysql_query($qry);

$mas = mysql_fetch_row($res);

 

tad $mas[0] būs ierakstu skaits tabulā, tas, kas tev ir vajadzīgs.

 

Iespējams, ka tas ir arī tas, kas tev ir vajadzīgs.

Edited by Kaklz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sviesc Es tagad pabeidzu savu counteri. Un gribeju tev ieteikt uztaisiit vienu labojumu saveejam! Tur kur tev ir tas kas aprekjina onlaina esoshos kompus tu tos nosaki peec IP, bet ja nu tavaa lapaa ienaakushi 5 kompi kuriem ir 1 IP, ka datorsalonos? Tad pieliec veel kukiju ar random skaitliiti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...