Jump to content
php.lv forumi

statistika


archux

Recommended Posts

Nu tipa piemneru varu pateikt kaa draugiem LV statistika!

 

profiliem statistika!!!!

 

nu es gribu taadu statistiku kaa draugiem.lv

Edited by archux
Link to comment
Share on other sites

Hmm.. ja tev ir kaut kāda lietotāju sistēmu, kur katram ir profillapa, tad tajā ievieto vienkāršu php, kodu, kas ieraksta vienā tabulā apt. šādi infu: kas apskatīji, ko apskatīja, kad apskatīja.

 

Pēc tam lai redzētu, piemēram, kas šodien ir skatījies konkrēto profilu, tad pietiks ar vienkāršu kveriju:

SELECT * FROM `profile_views` WHERE ko_apskatija = $lietotaja_id AND DATE(kad_apskatija) = CURDATE()

Link to comment
Share on other sites

hmm tad jautaajums kaa lai es uzzinu kaadus parametrus jaaliek tiem varchar vai text date utt jo to man nesaprast ja to man kaads paraada tad es taalaka visu salikt protu bet gribeetos iemaaciities varbuut ir kaada lapinja LV valodaa kur labi paskaidrots kaa izveidot tabulu jo ieprieksh esmu veidojis apmeeram ta anu paskatos kaadaam citaam db ka air un uz4inu :)

Link to comment
Share on other sites

1) Atvainojos, par komatu nebūšanām!

2) Skaidrs, paldies! Ceru, ka sanāks. Ja nu kautkas noies greizi tad nākshu atkal :)

3) Un kā var uzlikt to, lai kā pulsktens ir 00:00 tā no šīs db pazūd itin viss ??

Edited by archux
Link to comment
Share on other sites

redzi kā ir šeit:

 

$result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."online WHERE online_lastactive<".(time()-20)."");

 

 

Vai uz šāda pašah tip anekā nevar uztaisīt?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...