Jump to content
php.lv forumi

ss.lv source


codex

Recommended Posts

Ka man patik ka drikst zagt idejas un taisit clonu saitus :)

Link to comment
Share on other sites

Tas nav opensource.

postit un ss ir vienādi tikai ~kategorijas un pārējais nolaizītais.

 

Pats esmu redzējis kas tur iekšā un varu apgalvot ka nekas īpašs tur nav... (saita popularitāte nepadara kodu vērtīgāku/unikālāku salīdzinājumā ar citiem :))

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas ar ideju zagšanu ir nopietni. Tagad līdzīgas lapas ir savairojušās kā sēnes pēc lietus. Galvenais, viņiem vajag TIEŠI tāpat kā ss.lv/reklama.lv. Kaut kā viņi visi ir iedomājušies, ka, piemēram, tabula ir pārskatāmākais sludinājumu attēlošanas / filtrēšanas veids, ka sludinājumu lapu apmeklētājiem ļoti patīk bezgalīgie popup lodziņi, kas izlec, spiežot uz sludinājumu, utt. utjpr.

Edited by black
Link to comment
Share on other sites

Vispār tas ar ideju zagšanu ir nopietni. Tagad līdzīgas lapas ir savairojušās kā sēnes pēc lietus. Galvenais, viņiem vajag TIEŠI tāpat kā ss.lv/reklama.lv. Kaut kā viņi visi ir iedomājušies, ka, piemēram, tabula ir pārskatāmākais sludinājumu attēlošanas / filtrēšanas veids, ka sludinājumu lapu apmeklētājiem ļoti patīk bezgalīgie popup lodziņi, kas izlec, spiežot uz sludinājumu, utt. utjpr.

Nu ja tevi tas satrauc taisi tak vēl vienu kur attēlošana ir savādāka un popupi nelec.. Jo vairāk produktu jo lielākas tev un citiem iespējas izvēlēties sev tīkamo un "izdzīvos striprākais"..

 

Aiz kam tā nav nekāda "zagšana" .. nav jau patentēta figņa..

Link to comment
Share on other sites

Redzi, lapas pasūtītājiem vajag, lai būtu tieši tāpat. Tas brīžiem nozīmē nokopēt 1:1 lapas funkcionalitāti, ieskaitot reklāmas lodziņu atrašanās vietas. Šajā gadījumā neiet runa par patentu, bet gan autortiesībām.

Link to comment
Share on other sites

a kā var htmlam noteikt vai ir plagjiaats vai nav?

ja muuzikaa veel var nodefineet ja tik un tik toņi peec kaartas ir identiski, tad muuzika sagriit, bet kaa tu html to nodefineesi, ja html ir strikta valoda, kur id konkreeti defineets kas aiz kaa var sekot. table -> tr -> td , savaadaak nemaz nevar rakstiit.

 

varbuut postit un ss ir viena kantora produkts.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši - plaģiāts ir tad, ja jaunā lapa dara 100% to pašu, ko tā lapa, no kuras tiek kopēts. Papildus bonuss - ja klients līgumā ierakstījis "jāuztaisa tāpat kā xy.lv". Ja komponistam palūgtu - lūdzu uzraksti man jebkādu darbu, tikai klausītājiem jāsaprot, ka tas ir "Britney Spears - Baby one more time" - vai tad tas būtu mazāks plaģiāts?

Edited by black
Link to comment
Share on other sites

black, it kau jau ir sava veida plaģiāts, bet tas viss ir ok. Kodu jau neviens nezog. Dizainu arī ne. Un uz funkcionalitāti autortiesības vai patents nepastāv man šķiet. Ja Eiropā strādātu tie software patents, tad būtu savādāk varbūt.

 

Tā ir tikai konkurence. Tu taču nevari iesūdzēt tiesā vienu pārtikas lielveikalu tikai tāpēc, ka tas pilda tādu pašu funkcionalitāti kā cits pārtikas lielveikals.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau līdzīgi izteicās, laikam, šī forma biedrs Kavacky - nozagt ideju par tādu pašu portālu ir tas pats, kas izdomāt, ka arī es varu tirgot avenes, ne tikai kaimiņu Ješka.

Un ja jau es pārdodu sulīgākas avenes, tad likums, kas man to aizliegtu, radītu stagnāciju valsts attīstībai or smth ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...