Jump to content
php.lv forumi

Bloķēt izejošo IP


Stopp

Recommended Posts

Vot ir tāda sajūta, ka atrisinājums būs bezdievīgi vienkāršs un es dabūšu nokaunēties, bet nu pajautāšu. Mani palūdza nobloķēt vienu IP adresi no konkrēta datora (darbinieki sēž draugos, y'know ;) ). Un vajag, lai bloks būtu tikai no tā konkrētā datora, t.i. no citiem datoriem, ar ko šis ir saslēgts tīklā, joprojām adrese ir atļauta. Izgūglējos, izrakāju winodws firewall, izrakāju LAN settingus - nekā. Varbūt sisadmini varēs nākt talkā, kas un kā?

Paldies.

 

PS. Intel celeron kaut-kāds, OS WinXP.

PS2. Būtu labi, ja arī bloks būtu tikai ar firefoxi.

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā, ka draugiem.lv ir pieejams no vairākām IP adresēm (nslookup draugiem.lv).

Man liekas, ka Windows'am (vismaz XP) ar defaultajiem līzekļiem IP adresi nevar nobloķēt. Tur var tikai kādu konkrētu portu nobloķēt.

Instalē kādu citu firewallu.

(un kāds sakars procesoram ar IP adrešu bloķēšanu ;)

Link to comment
Share on other sites

tad jau pie reizes arī mobīlie jābloķē, citādi atnākšu ar savu laptopu/pda un kaut kādu mobīlo internetu, ij sēdēšu draugos visu dienu. vienīgā cerība, ka vidējais valsts iestādes kompjūtera lietotājs nestaigā ar laptopu..

Link to comment
Share on other sites

Nē, der arī ar visiem pārlūkiem, un tas pat ir labāk. Par to FF pateicu, ka der arī tā, ja citādi nevar.

Bet ar hosts failu ir problēma, ka es nevaru lietot neko regexpu veidīgu (piem *.draugiem.lv), bet tagad draudzīgos var apmeklēt arī adresē jebkas.draugiem.lv.

BlockSite ekstensija gan to ļāva. Cerams, ka iestādes darbinieki būs tik dumji, lai nevarētu atkost ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...