Jump to content
php.lv forumi

Iesakiet SMS operātorus


Raimiks

Recommended Posts

principā jā :)

visi pārējie pērk no tā paša telecoma vai pa taisno no operatoriem. bet nu no operatora ņemt ir sarežģīti - ar katru savs līgums, savi tehniskie stuffi... bija doma izmantot sadarībību ar operatoriem agrāk, bet tad nospļāvos un paņēmu ltc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://www.komuna.lv - sms u.c. mobilie risinājumi. strādā pa tiešo ar operatoriem, bez starpniekiem.

Nu visi vairāk vai mazāk slēdzas tikai pie operatora pretēji jau nevar neko nodrošināt ;) cits jautājums ir kāds līgums konkrētai firmai ir ar konkrētu operatoru, jo operatoriem ir krietni dažādi sadarbības sliekšņi jebšu vienkāršāk sakot cik lēti tu vari dabūt SMS un kādas ir procentu attiecības.. ;)

 

Aiz kam reizēm izdevīgāk ir ar starpniekiem :)

Link to comment
Share on other sites

a zini, man pat neinteresē, ka kaut kāds kaktu kantoris piedāvā par pāris santīmiem izdevīgāk. es labāk uzticos kādam lielākam monstram (piemēram ltc), kuram es zinu, ka ir normāls techsupports un problēmu rašanās iespēja būs ļoti minimāla - galu galā tie iegūtie lati nespēs aizstāt zaudētos klientus.

Link to comment
Share on other sites

a zini, man pat neinteresē, ka kaut kāds kaktu kantoris piedāvā par pāris santīmiem izdevīgāk. es labāk uzticos kādam lielākam monstram (piemēram ltc)
Patiesībā jau kaktu kantori neko lētāk nevar piedāvāt (vai nu tad par pašizmaksu vai pašam jāpiemaksā) jo operatori risku atlaides utt rēķina pēc trafika apjoma - tb jo lielāks trafiks jo lētāk.. Nav daudzi kantori LV kas var sasniegt tos apjomus :)
Link to comment
Share on other sites

a zini, man pat neinteresē, ka kaut kāds kaktu kantoris piedāvā par pāris santīmiem izdevīgāk. es labāk uzticos kādam lielākam monstram (piemēram ltc), kuram es zinu, ka ir normāls techsupports un problēmu rašanās iespēja būs ļoti minimāla - galu galā tie iegūtie lati nespēs aizstāt zaudētos klientus.

Tu dzīvo ilūziju pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...