Jump to content
php.lv forumi

$_GET un $_POST kopa


GS_

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

Tev vajag sourci iemest uz 178rindam no kuram 150 pilnigi neatiecas uz sito visu ?

Reku rinda kas padod linku uz lapu <a href="'.$link.'&Search='.$Search.'">

Te man liekas ir skaidri redzams ka $_GET netiek panemts ja es zinatu ka izdarit lai tiktu panemts es neprasitu !

Link to comment
Share on other sites

nu bļin dulburs. un kas mēs te ekstrasensi novākušies, kuri ir izpīpējuši tavas 178 koda rindas un tagad zin kāda mārrutka pēc tev tas sūda _GET nav paņēmies?!

ņem un brauc cauri kodam, izmanto print_r(), skaties un pēti un neuzdod tādas stulbības!

Link to comment
Share on other sites

manuprāt jābūt ļoti notaurētam, lai NEizmantotu E_ALL error reportingu, jo PHP _paredz_ atgriezt notici, ja tu izsauc masīva neeksistējošu indeksu, kas ir pilnīgi loģiski saprotams. aptuveni tā, ka tu gribi to, kā tev nav un nebūs, kamēr neesi to setojis.

 

ko tad tu ņem vērā? fatal errorus, kad skripts vienkārši apstājas?

Es ņemu vērā warningus, jo warningi ir ziņojumi par to, ka kaut kas notiek nepareizi. Notice ir ziņojums par to, ka kaut kas var notikt nepareizi, ja es nezinu, ko daru. Es zinu ko daru. Es esmu 100% pārliecināts, ka ja $_REQUEST['search'] neeksistē, tad man tiks atgriezts FALSE un tadejādi if nenostrādās. Ja vari salauzt manu pārliecību, go on, es tūlit pat atzīšu sevi par diletantu. + es domāju, ka ja ari 'search' eksistē, bet ir tukšs, ifam arī nav janostrādā, un manā variantā tas tā ir. cita lieta, ka tas nenostradās arī uz '0', tadejādi, jā, šis koda gabals ir gļuķīgs. idealā variantā vajadzētu pārbaudīt uz isset, (trim(...) != '') un vēl daudz ko.

Edited by Virtuall
Link to comment
Share on other sites

loģiski, ja tu peisto datus datubāzē tad viņiem ir jābūt 100% valīdiem (resp - tādiem, kādus tu gribi viņus sagaidīt.. int značit cipari, utt utt utt). loģiskajos blokos tas nav jādara, jo tu salīdzini pret konkrētu patternu, piem $_GET['var'] == 'articles' , ja būs citādāk tad vienkārši nekas neizpildīsies.

 

un par noticēm tu manu pārliecību nesalauzīsi. vienmēr izķeru vismazākos sīkumus un uzskatu to par standartu normālā koda rakstīšanā. par tādiem kā tu es jau pirmīt izteicos - error logs serveriem daudzreiz lielāks par access logu. super!

Link to comment
Share on other sites

Es esmu 100% pārliecināts, ka ja $_REQUEST['search'] neeksistē, tad man tiks atgriezts FALSE un tadejādi if nenostrādās. Ja vari salauzt manu pārliecību, go on, es tūlit pat atzīšu sevi par diletantu.

em.. vai tiešām? Uzmini nu, ko šis kods izvadīs:

<?php
 $a = array();
 $x = $a['neeksisteejoshs_keys'];
 echo ($x === FALSE ? "Visi ir nūbi, izņemot Virtuall" : "Virtuall atzīst sevi par diletantu");
?>

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...