Jump to content
php.lv forumi

Vēstuļu dzēšana


SkyD

Recommended Posts

Esmu uzrakstījis kautko, kas pārmet vēstuli uz citu tabulu, lai neizdzēstos abiem uzeriem.

Tabula šāda:

ID | kas_dzesh | vestules_id

1 | useris1 | 10

..utt..

 

Vajag, lai pirms vestuļu parādīšanas skripts pārbauda, vai vestules ID un useris neatrodas jau tajā tabulā, ja atrodas, tad lai to vēstuli neparāda.

 

Vai varbūt ir savādāk jarīkojas?

Pastāstiet. Varbūt kādam ir kāds koda gabals, kas dzēš vēstules.

Link to comment
Share on other sites

Dari savādāk es savā PM sistēmā ieviesu vestulem laukus show_sender, show_reciever, abiem default 1.

 

Kad, piemēram, saņēmejs dzēš arā parbaudām vai gadījumaa arī sūtitajam rādīt nav 0. Ja ir 0 dzēšam arā no datubāzes pavisam, ja tomēr ir 1, tad updeitojam show_reciever uz 0. Lai sūtitājam vēl vēstule uzrāditos pie vestuļu saraksta. Nevajag nekādus JOINUS un viss notiek ātrāk. Protams, neizmirstam pirms izvades parbaudīt vai vēstuli ir jarāda.

Link to comment
Share on other sites

Imho,

jābūt 2 vēstules eksemplāriem... RecipientInbox + SenderSentItems...

Atiecīgi, senderam ir opcija - `kopēt nosūtīto vēstuli iekš SentItems ?`

 

Tas taču ir @-pamati... nav ko tur izgudrot velosipēdus...

Link to comment
Share on other sites

Nu nez imho lieka vietas tērēšana, ja ir ļoti garš teksts. Likt viņu 2os eksemplāros manuprāt bezjēdzīgi. To pašu iespēju kopēt uz SentItems var jau panākt arī te vienkārši ja nav ieķeksēts kopēt pie show_sender uzreiz liekam 0, kad ievadam datubāzē.

Link to comment
Share on other sites

Es darīšu tā, ka pieveinošu vēl divus laukus klāt: show_sender un show_reciever.

Un kā man labāk darīt pie noslēpšanas.

Šitā:

if ($r['show_sender']='Nav') {
return $r['show sender'];
}

??

Link to comment
Share on other sites

Lynx, un kā tavuprāt ir uzbūvēts meils?

Iedomājies arī, kā strāda mailing listes ;) miljardiem nevajadzīgo kopiju..

 

Neredzu jēgu vietas ietaupīšanai...

Turklāt tas ir nepareizs datu modelis, kad 2-iem lietotājiem ir iespēja labot vienu ierakstu... Es jau nerunāju par menedžēšanu - kopēt vēstuli kaut kādā folderī (Tad ir jātaisa garie IF-i, visādi kreisie pieprasījumi)

Link to comment
Share on other sites

Nu pag. Piemēram, ja ir 3 vēstules:

ID | TEXT | SHOW_SENDER | SHOW_RECIEVER

1 | bla, bla | YES | YES

2 | karote | NO | YES

3 | zupa | NO | NO

 

Paņemsim par piemēru 2. vēstuli.

Tad attiecīgi, lasot saņemto veestuli, ja pie SHOW_RECIEVER buus YES, tad tā vēstule parādīsies tam saņēmējam, savukārt, ja sūtītājs lasīs savas sūtītās vēstules, un pie SHOW_SENDER būs NO, tad viņam šī vēstule neparādīsies.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz atkārtošos, bet skaidrāk...

 

Ja es gribu nosūtīt vēstuli N lietotājiem... Vai nu man jāraksta N-vēstules vai tas ir jāizdara programmai.. uzmini, kurš ir ērtākais veids un cik būs ieraksti ar kādu struktūru...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...