Jump to content
php.lv forumi

lauka veertiibu saglabaashana


spa

Recommended Posts

Sveicinaati,

man te radaas jautaajums, kaa ir iespeejams atstaat ievadiitaas veertiibas laukaa, peec neveiksmiiga formas submita. es atradu shaadu variantu, bet tas buutu deriigs tikai tad ja neizvadiitu to nokluseeto veertiibu aaraa, vai ir iespeejams sho veertiibu nosleept.

<td width="76%"><input name="first_name" type="text" id="first_name" value="<? echo $first_name; ?>"></td>

Liels paldies jau ieprieksh!

Link to comment
Share on other sites

a kaut kas bez javascript arii ir kaut kur pieejams.

SkyD jebkuraa gadiijumaa man izvadaas tas <? echo $_POST['first_name']; ?>, formas laucinjaa. nav iespeejams vinju kaut kaa apsleept?

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau no saakta gala nepareizi noformuleeju to ko veelos.

Taatad es veelos lai lietotaajs aizpildot formu un neievadot kaut kaadu lauku, paaec submita atgriezhoties pie formas, nebuutu zaudeejis ieprieksh ievadiitaas veertiibas, it kaa tas ko SkyD bija uzrakstiijis neljauj zaudeet veertiibas, bet saakotneeji ielaadeejot formu paaraadaas jau tajaa laucinjaa. bet kaa ir iespeejams, lai saakotneeji ielaadeejot formu laucinjsh buutu tuksh, bet paarlaadeejot saglabaatu lietotaaja aizpildiitos laukus, neizmantojot javascript

Link to comment
Share on other sites

Ja es teiksim formu lietoju ieksh html, bet submitojot izsaucu php, tad jebkuraa gadiijumaa ievades laukaa, saakotneeji ielaadeejot formu paraadaas ieprieksh nodefineetaa veertiibaa, kaut kaa nav iespeejams to nosleept?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja negribi lai pazustu taas vertibas, ko vins jau ir submitojis, tad tai dalaa kur izsauc php vienkarsi pieglabaa vinas sesijaa...

 

$_SESSION['vecaa_veriba']=$_POST['vecaa_vertiba'];

 

Un pec tam kad busi atgriezies pie ievades formas, tev ievades lauki bus tuksi bet vecas vertibas saglabasies sesijaa...

 

ja tas ir tas ko velies, gruti iebraukt...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...