Jump to content
php.lv forumi

uzbraucot ar peli, izlec logs


Laimux

Recommended Posts

Labrīt :)

 

Vakar nomocījos visu dienu veidojot savu mājās lapu! Liels paldies par visiem ieteikumiem :)

 

BET, joprojām svarīgākais manā darbā nestrādā :( Man ļoti vajag, lai uzbraucot ar peli virsū kādam vārdam, zem tā parādās lodziņš ar sīkāku paskaidrojumu.. te ipriekš arī bija tēma, ebt man nekas no tā visa nestrādā..

 

Uzrakstot šo:

 

<acronym title="World Wide Web">WWW</acronym>

 

Man parādās tikai WWW un nekas nenostrādā, ka uzbrauc ar peli virsū :( liku arī tur klāt, kā jāstrādā uz onmouseover, bet nekas nesanāk!

 

Varbūt ir kādas idejas? Ļoti vajag!

Link to comment
Share on other sites

<span onmouseover="document.getElementById('dwww').style.display=''; " onmouseout="document.getElementById('dwww').style.display='none'; ">WWW<div style="display:none;" id="dwww">World lalala</div></span>

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Labrīt, mēģināju savā lapā ielikt šo te:

 

 

<span onmouseover="document.getElementById('dwww').style.display=''; " onmouseout="document.getElementById('dwww').style.display='none'; ">WWW<div style="display:none;" id="dwww">World lalala</div></span>

 

viss OK, beidzot strādā :)

 

BET, manā lapā tādus lieku vairākus un.. uzbraucot uz nākamā vārda, man lapa "noraustās" un parāda pirmā vārda paskaidrojumu :((

 

Kā salikt kaut kādu numerāciju?

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd nav tādas iespējas pamēģināt!!!

 

Un vēlreiz atvainojos, ka PATI vēlos visu izdarīt un neesmu vainīga, ka pasniedzējs tikai uzdod darbu, bet neko nemāca.. tādēļ arī nākas uzdot "blondīniskus" jautājumus šeit, kur cerēju sastapt atsaucīgus cilvēkus!!!

 

 

Jauku dienu visiem :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...