Jump to content
php.lv forumi

Lūdzu jūsu ieteikumus


bra

Recommended Posts

Laba diena,

 

Tātad ir div elemants, kurš tiek updeitos ar JS f-ciju (tajā tiek papildināti šādi tādi dati) ar pavisam elementāru lietu

var div = document.getElementById("div").innerHTML;
var new_item = 'visādi dati';
document.getElementById("div").innerHTML=div+new_item;

 

kā redzams viss ļoti elementāri nekādu problēmu.

Problēmas rodas tanī brīdi, kad pārlāde lapu visi dati pazūd, kā tovarētu novērst?

Bija doma izmantot JS kūkas, bet tas arī neiet krastā, jo tiek pievienoti input[hiden] lauki, kuri vēlāk tiks iepūsti iekš mysql db.

 

es te domājos šadus tādus risinājumis:

1) ar JS iedzīt kādā TMP failā un nepātraukti to nolasīt (ja tas vispār ir iespējams tad man nau nemazākās jausmas kā tas izdarāms)

2) ar JS iedzīt kādā TMP mysql DB nepātraukti to nolasīt (ja tas vispār ir iespējams tad man nau nemazākās jausmas kā tas izdarāms)

 

Atvainojos bet es esmu vel diezgan liels iesācējs iekš JS Paldies Jums jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt kautkā nepareizi izplānota lapas darbība, ja vajag šādus datus saglabāt. Kam tas īsti vajadzīgs vari pateikt?

 

Lai nu kā, viens variants, kas nāk prātā ir AJAX. Ar XHR ik pa laikam aizsūtīt datus uz serveri, kurš tos kautkur saglabā. Un tad pie pārlādēs izmantot tos.

Link to comment
Share on other sites

principā tas viss ir paredzēts ātrākai datu apstādei lai tklīdz nospied pogu žviks un dati tiek iepūsti tajā divā (tip lai operatīvi varētu redzēt ko esi selektējis) pēc tam tā kā tas viss ir saspiests vel arī iekš form un tad submit

 

par AJAX esmu dzirdējis bet diemžēl nav nekāds nojausmas kā tas viss darbijas un kā varētu realizēt to ko es vēlos

 

Un tad vel gribēju pavaicāt vai ar JS kādā mistiskā veidā ir iespējams izsaukt PHP

 

Man bija iedeja ka varētu darīt tā piemēram onclick tiek izsaukts php fails iekš to div un nodoti $_GET vai $_POST parametri šis to āši apstrādā (iedzen iekš db vai faila) un adod datus atpakaļ, bet šis viss būtu jāpavaic neizmantojot ifreimus

Link to comment
Share on other sites

Ok cik noprotu Te sāk ost pēc tā AJAX šo to papētīju (iesācēju piemērus), bet nekur nemanīju tādu lietu kā faila papildināšanu tanī pašā brīdī arī tā satura nolasīšanu un atspogaļošanu

Link to comment
Share on other sites

es būtu ļoti pateicīgis ja varētu parādīt nelielu piemēriņu tai situācijai kad nodod datus php šis papildina failu / vai DB (jo pastāv iespēja ka var būt vairāki useri pagei) un tad tos datus iegūst atpakaļ un attēlo

 

Man radās ideja ka varētu darīt piemēram tā

1) Ar Js nododam datus kādam insert.php (piemēram $_POST)

2) šis visu ieliek iekš DB

3) Sākotnējais fails pārlādē (<div id="ajax_div"></div>) datus ar jauniegūtaiem kurus tam tikko padeva insert.php

 

Vai šāds maz scenārijs ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Jā ir iespējams. Vari tāpat salikt datus sesijā vairākpakāpju formām un tik pēc visu datu savākšanas likt iekš db. Starposmu rezultātu (t.b. ievadītos datus) uzreiz rādot userim. Izstudē linku uz xajax un samples, kas nāk līdzi kodam - tur ir vienkārš un labi piemēri.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...