Jump to content
php.lv forumi

mouseover


jauninjais

Recommended Posts

jaa var uzliec laika izturi uz 1 sec :)

JS ljoti labi sho atbalsta ...

respektiivi... izsauc nevis to f-ju kas nomaina bildi atpakalj bet f-ju kas iestaadada laiku (skjiet ka timer... vai tamliidziigi) un peec 1 sec tikai palaizj f-ju kas nomaina to bildi

Link to comment
Share on other sites

viss jau buutu labi, ja vien neatklaatu, ka mans menucis nekorekti straadaa uz IE, bet es vislaik biju paarbaudiijis uz FF, respektiivi uz IE vinsh never valjaa su-menchus, a taa timer f-ja straada tieshi otraadi, tikai uz IE, bet uz FF nestraada :[

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

jauninjais--> timera f-ja straada uz visiem brauzeriem....

ja nemaldos taa jau bija JS ver 1.0

ja izmanto <ul><li> tad tie ir janoliek Ljoti preciizi (tie lisi ir ljoti kapriizi), no aizverosho tagu novietojums stipri iespaido rezultaatu, unraadiisies dazaadi UZ IE straadaas uz FF nee un otraadi...

(var dabuut kad straadaa uz abiem)

P.S. JS f-ju kas maina bildes, un straadaa praktiski uz visiem brauzeriem pameklee sepat forumaa, esmu vinju posteejis un nesen shii teema tika cilaata (kaadas dazas dienas atpakalj)... meklee

edit: vispaar ja ir probleema tad vajag paraadiit arii kodu (vai taadalju), jo 'Kristaala bumbas' ir liels retums... (lasi neviens nav gaisreigjis)

edit2:

mazliet jatvainojas pareizaas f-jas buus:

setInterval() un clarInterval() --> JS ver 1.2 (nescape un IE sakot no ver 4 ....)

vai:

setInterval() un setTimeout() --> (orenteejoshaas brauzeru versijas 3 ....)

taatad jau gadus etak 10 ;)

un nesaki ka FF neatbalsta....

Siikaa pameklee goglee....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

kas ar timer f-ju? tas noziimee, ka shim gadiijumam jaaizmanto tikai setInterval f-ja?

 

tjipa jaabuut piemeeram:

 

menu = setInterval("change()", 1);

clearInterval(menu);

 

tikai es nesaprotu, ko tas "change" noziimee

 

un tad buutu onmouseover jaasaliek ar to setinterval?

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

setInterval() un clarInterval() --> JS ver 1.2 (nescape un IE sakot no ver 4 ....)

vai:

setInterval() un setTimeout() --> (orenteejoshaas brauzeru versijas 3 ....)

?? Tās tak divas dažādas fjas. xxInterval - uzstāda periodisku taimoutu, xxTimeout - tikai vienu reizi izsaucās. Kāda jēga tad salīdzināt tās?

 

milisekundees? nu gan augstu teemee :D es domaaju vismaz pie SI sys pietureesies :)

Milisekundes ir SI sistēmas mērvienība.

Link to comment
Share on other sites

cik veel no fizikas atceros, tad laika si sys vieniiba bija sek.

 

bljin nav jeegas man te kaut ko dariit, ja man nestraadaas uz IE, bet es nevaru atrast to kljuudu, tikai css, nedaudz js un html. nevar kaads paskatiities, varbuut ieraudziit to prikolu nafig uz IE nestraadaa! es kodu ieliku sheit http://paste.php.lv/3480

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

Laika pamatvienība - jā, sekunde. Bet neviens neaizliedz pamatvienībām likt klāt prefiksus neizejot no šīs sistēmas.

Citās sistēmas (piem MKS) ir savādāka laika pamatvienība - minūte. Bet tas neaizliedz lietot prefiksus - megaminūte ;)

 

Iz: http://en.wikipedia.org/wiki/SI_system

The international system of units consists of a set of units together with a set of prefixes.
Link to comment
Share on other sites

bubu--> taisniba taas ir 2 dazaadas f-jas ;) bet doto efektu var panaakt gan ar vienu gan otru :)

Taa kaa shim uzdevumam ir 2 atrisinaajumi :)

P.S. jauninjais --> ja gribi straadaat ar skaitljoshanu (kodeeshanu) velams tomeer VSK ziniibu kursu tomeer apguut. (lietas buutiibu jau bubu pastastija)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

grey wolf taas funkcijas jau vienmeer var iemaaciities, bet kaada jeega man to dariit, ja man jau menu nestraadaa, pats sliktaakais, ka tajaa kodaa nekas sveshs nav, bet raada nepareizi. liela jeega tas, ka es pielikshu to intervaalu nebuus. ja kaads var, luudzu paliidzat atrast kljuudu, es veelreiz paarskatiishu to failu!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...