Jump to content
php.lv forumi

paliidziet noveerteet dizainu


wudu

Recommended Posts

pirmais iespaids - nepatīk krāsas, tas zaļais ir pārāk drūmi zaļš, gaiši pelēkzaļais fons izskatās kā ar kaut ko sasmērējies gaiši zaļš - kā kāds militārists kas pa purvu izvārtījies :)

 

varbūt uz citiem monitoriem citādi un labak izskatās - nav man precīzi kalibrēts dizainera monitors.

Link to comment
Share on other sites

Vispār šitādā līmenī var arī bezmaksas pakonsultēt... bet tikai šoreiz :)

 

Zaļā krāsa ir diezgan laba, taču - pārāk vienmuļa - vajag izveidot kādas pārejas, ēnojumus...

Viļņotais informatīvais teksts nav atradis savu vietu un izskatu - tas pārāk krīt acīs un es varu iedomāties, ka tev būs daudzi hiti lapai, kad lietotāji mēģinās tur klikšķināt - tai pat laikā - tie netuvu nesaskanēs ar dažādu lapu apmeklējumu :)

Augšējie linki ir atraduši pareizu vietu, bet ne pareizu nozīmību un izcelšanos uz kopējā fona - vairākums lietotāju pirmais mēģinājums nebūs klikšķināt tur, bet gan uz tiem "informatīvajiem tekstiem" :)

Lapa nevarēs tiks stiepta pa visu ekrāna viļņojuma dēļ.

Logo burti ir neparasti lieli - vairāk piestāvētu bukletam vai firmas vizītkartei, bet mājaslapā jāliek uzsvars uz saturu un kopējo kompozīciju - lai tā būtu ērta informācijas uzņemšanai - plašākai nekā caur parastu firmas vizītkarti - ar to mājaslapa atšķiras.

Zaļganais pamatfons, uz kura atrodas satura teksts, ir ļoti labs - uz tāda fona lietotājam ir patīkami lasīt - satura daļa ir laba.

 

Secinājums - ir jāpiestrādā pamatīgi pie lapas augšdaļas (tumšāk zaļās joslas).

Link to comment
Share on other sites

1. ja tie viļnotie teksi nav linki tad tas dizains vēl vairāk nekam neder, padoma cik vietas tur aizņems tas nekas, un kā tu iedomājies šaj;a variantā lapu pa 100% platumu, š'da veida līnijām ir jābeidzas ar ar taisnu līniju lai var lapu stiept.

 

2. cik liela sanāk tā pirmā lapa 3MB ????

 

3. tos mazos linkus augsā 20% no apmeklētājiem neievēros

 

Šis vairāk izskatās pēc powerpoint prezentācijas nevis weblapas

 

ja lapa ir informācijas avots par kādu firmu, kurā tātad normāli cilvēks ieiet tikai vienreiz, lai ko uzzinātu (katrā ziņā vairāk par 5-10 reizēm cilvēks tur neies), tad par to, ka lapa lādēsies 2-3 sekundes, neviens nesūrosies. manuprāt nav ne vainas dizainam. ne ar ko briesmīgi īpašu gan neizceļas, bet katrā ziņā ar neko ļoti sliktu ne :)

mans viedoklis, protams.

par cenām gan nav ne jausmas, nedarbojos šai jomā..

Link to comment
Share on other sites

... tad par to, ka lapa lādēsies 2-3 sekundes, neviens nesūrosies...

sūrosies vienīgi īpašnieki, jo ja es meklēju googlē firmu kas nodarbojas ar zāliena laistīšanu un atrodu divas firmas, un linkus veru jaunā logā

tad kā tu domā kurai firmai es zvanīšu, tai kurai lapa atvērsies uzreiz vai tai kurai būs jagaida 3sek

Link to comment
Share on other sites

ta nekalibree nevins monitorus.... Arii dizaina kantoros, tik tos ko raada klientam, un tad varbuut

viss iet uz test izdrukaam ...

P.S. piekalibre nu LDC monitoru peec reaalaam kraasaam ;)

ja kraasas tonis atkariigs no skatu lenkja ;)

- doshu $ ja kaads nokalibres 21" LDC peec reaala PANTON... ;)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...