Jump to content
php.lv forumi

foruma -aizliegšana pieejai pa taisno


dd2

Recommended Posts

klau ir kautkas tads iespējams, noteikti ka ir=] -lai varētu uzlikt, lai uz manu foruma saitu varētu aiziet tikai caur manu mājaslapu, lai nevarētu, piemēram, uzmetot pataisno linku , ja met pataisno linku tad automatiski uzmet uz mājaslapu ,ceru sapratāt ideju:D

Link to comment
Share on other sites

Galvenajā lapā [savā mājaslapā] nodefinē kādu mainīgo, piemeram setcookie('sakums', 'ass');

un tad pie katras foruma parbaudi

if(isset($_COOKIE['sakums'])){
  // paraadas kods jo ir bijis galvenaja lapaa
} else {
 //pasaka ka nav bijis uz galveno lapu vai aizmet uz halveno lapu
}

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

un kā tas būtu latviski=], kur lai atrod to mainigo setcookie un ko ši izlabot

 

pastasti kautkā veiglāk

 

 

cik saprotu: vajag uztaisīt jaunu failu ar šo te cookie un to skriptu iemest un pielabot iekša?

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

a nutad irkā saprotu ka man jālabo index.php to itkā zinu

 

pastasti ko kur izmainīit ielikšu sava index.php saturu no galvenās majaslaps caur kuru vajag lai atver forum

 

<?php

/*

+ ----------------------------------------------------------------------------+

e107 website system

|

|

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

tev jau pateica gatavu risinaajumu, mees neesam vainiigi ka tev liikas rokas vai kad nemaak atveert php.net maajaslapu, tur savukaart ira php dokumentaacija, un tur var labajaa auksheejaa stuurii ierakstiit kko un nospiest enter. tavaa gadiijumaa jaaraksta: cookies un paskaties ko vinjas dara!

Link to comment
Share on other sites

iri parliecināts ka forumam un cms'am visi requesti iet caur index.php? ša mani sitīs, bet saku ka tāds `patčš` jāliek iekš config.php (vai kā viņiem tas fails saucas), būs lielāka ticamība ka tas tiks izpildīts visos gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

tev jau pateica gatavu risinaajumu, mees neesam vainiigi ka tev liikas rokas vai kad nemaak atveert php.net maajaslapu, tur savukaart ira php dokumentaacija, un tur var labajaa auksheejaa stuurii ierakstiit kko un nospiest enter. tavaa gadiijumaa jaaraksta: cookies un paskaties ko vinjas dara!

 

 

nujā tev viegli pateikt , es tikai lūdzu kādu gatavu skriptu, kodu un kā pareizi un kur to ievietot,lai nesabojātu visu kas jau ir sataisīts. Nejau visi te ir gājuši php vai kādas speciālās skolās , es saprotu un tā noteikti ir ka jūs man dodat pareizo informāciju kas un kā , bet es ieeju tajā php.net lapā un nespēju tik viegli orientēties , nēeesmu spečuks tikai mācos vispār maz esmu dzirdējis par php, un man nau līkas rokas

Link to comment
Share on other sites

if(isset($_COOKIE['sakums'])){

// paraadas kods jo ir bijis galvenaja lapaa

} else {

//pasaka ka nav bijis uz galveno lapu vai aizmet uz halveno lapu

}

 

 

ko man likt sakuma vietā - linku uz forumu?

ludzu

 

nesaprotu arī parējo palīdziet : kur ši lieta parādās=]

 

izskatiju to saitu php.net bet neko līdzigu neatradu, eh nulabs

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

Nu un, ka neesi spečuks? Domā, ka visi foruma dalībnieki piedzima ar PHP zināšanām. Taču visi ir mācījušies, ja ne skolā, tad pašmācības ceļā (kā es). Ja megribi virināt php.net tad uzreiz varu pateikt, ka ar muļķīgiem jautājumiem tu ātri vien apniksi foruma dalībniekiem un šaubos vai kāds tev palīdzēs... tākā ķeries vien un mācies vēlāk pats vien būsi priecīgs, ka sāki mācīties.

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

P.S 90% no shiem cilveekiem php ir iemaaciijushies pashmaaciibas celjaa. nismaz taa domaaju :)

pasties manuaalii ko dara siikdatnes (cookies). sheit tev gatavu skriptu nerakstiis. protams cita lieta ir, ja tu atlecinaasi paaris naudinjas, tad kaads tev sataisiis :)

Link to comment
Share on other sites

KAC, LLU pasniedzeeji ir diezhan profesionaali. arhipos, inguss, par oksanu nezinu :) bet domaaju vinjai fishka ira :)

nu kkaadus pamatus jau ieliek :) taa jau gluzhi nau ... bet programmeet tur neiemaaca :) ja pac kko dari tad var iemaaciities, ja tik cik skolaa tad nevar :) taa vismaz es domaaaju ... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...