Jump to content
php.lv forumi

hostings


cadmium

Recommended Posts

nesaprotu tos cilveecinjus :(

gatavi tureet lapu uz sava maajas kompja, maksaat par elektriibu, dienaam chakareeties ar softu utt.

Vai arii izmantojot free - briiniities ka daudzkas neiet....

nee lai samaksaatu 1-2 LS par hostingu.... un viss buutu kaartiibaa

 

1. daudzi Ineta Provaideri piedaavaa saviem klientiem hostingu bez papildus maksas

2. Par free Inetaa nav pilniigi nekas... par visu ir jaamaksaa, ja ne naudaa tad ar ko citu

(jaaskataas uzbaaziigas reklaamas utt..)

 

P.S. Un nesakiet ka p2p ir pilniigi bez maksas ;)

Taapat Jaabuut savai Shaarei....

Nav ko citiem piedaavaat - patc vainiigs....pienaac kad buus....

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu tos cilveecinjus :(

gatavi tureet lapu uz sava maajas kompja, maksaat par elektriibu, dienaam chakareeties ar softu utt.

 

1.) vienreizējas izmaksas servera iegādei... pat minimālas (pIII ar 10Gb HDD pietiks atliekiem galiem)

2.) elektrību tas mazs kompīts ēd minimāli...

3.) vienreiz uzliec server-softu un tas var stāvēt gadiem...

 

Kur prob ?

Link to comment
Share on other sites

Delfins--> par pietiekami aatra Ineta piesleegumu tachu jaamaksaa taa vai taa....

 

vajag kā man, stāv serverītis, griežu WEB uz viņa un vēl viņš strādā kā routeris, tātad vienalga vai man tas serveris ir vai nav, bet par pieslēgumu tāpat jāmaksā :P

Link to comment
Share on other sites

`Priekš sevis` ātrais nets nav vajazīgs...

 

Topika autoram ir jāpasaka, ko webs darīs..

 

PS: man arī ir tas gadījums, kad servers pilda router/FW/web-serv funkcijas...

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Nu 100W/h tas ir par daudz..

Varbūt pie 100% CPU/HDD noslodzes tā arī būs (manējam ~200W [Duron 650Mhz,2x200Gb] )...

 

Dīkstāvē (prakstiski tā notiek...) PC pavisam neko nepatērē... vismaz mans elektrības skaitītājs gandrīz uz vietas stāv ;)

 

būs vienreiz jāpieslēdz ampermetrs, tik jānopērk latgalītē (kādu jaudīgāku, uz 3A).. varēs samērīt..

 

Es zinu to, ka mājās savu darba kompi, ja neslēdzu pa nakti ārā ~ +40kW

Link to comment
Share on other sites

Delfins--> nu es tik taa piemetu arii nekad neesmu meerijis ;)

bet arii 40Kw ir LS 1,6 un taas jau paarsniedz pashu leetaako hostingu izdevumus Ls 1 ;)

taa kaa jau uz elektriibu vien hosteeshana ciur atpeerkas ;)

 

P.S. Nu ja rokas aug no pareizaas puses ta protams savaa zinjaa nelielu lapu/ lapas ir izdeviigaak hosteet maajaas... ( zem galda? ), bet njemot vispaareejo tendenci.... ne visi ir speejiigi to izdariit + daudzi grib likt uz WIN nepeerkot taa licenzi... taa aatri vien var iedziivoties probleemaas....

Link to comment
Share on other sites

Delfins--> nu es tik taa piemetu arii nekad neesmu meerijis ;)

bet arii 40Kw ir LS 1,6 un taas jau paarsniedz pashu leetaako hostingu izdevumus Ls 1 ;)

taa kaa jau uz elektriibu vien hosteeshana ciur atpeerkas ;)

 

bet padomāsim arī loģiski, ja es ņemu hostingu pa 1 Ls, tad protams tur būs daudz kas aizgriezts, un ja tev to vajag tad protams labāk ir turēt pašam savu kasti, un līdz ar to, tu pats zini ko tev vajag, tu pats zini kas tev ir, un vari darīt kā vajag :)

 

tā kā, tādā ziņā elektrība atmaksājas...

Edited by [Ya]
Link to comment
Share on other sites

Jū...

 

un skuju olas, figu tev kāds par 1/2Ls iedos SSH un eksperimentēšanas iespējas ... liekas pat par 100Ls neviens negribēs to dot..

 

 

nu nez, ja ieliek Jailaa, un piegriezh šādas tādas lietas tad varbūt iedos ar :)

Link to comment
Share on other sites

hm... nesaprotu, ja grib lai lapa stabiili straadaa.... kaapeec tad buutu jaakspermentee?

uzliek, nokonfiguree un paaris meneshus var neiet klaat (tik logus patiiriit i backupu uztaisiit)

 

Protams ja grib espermenteet/maaciities tad tikai maajaa zem galda ;)

- i katru otro dienu sisteemu paarlikt i serveri i...... ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...