Jump to content
php.lv forumi

atkal skaitiitaajs


jauninjais

Recommended Posts

kaut arii esmu iesaaceejs, meegjinu maaciities un peetiit dazhaadus kodus, shoreiz gribeetu luugt juusu paliidziibu viena skripta daljas izskaidroshanai. man ir skaitiitaaja kods : http://paste.php.lv/3025 . meegjinaaju dazhaadi to izdariit bet nesanaak, taa kaa gribu. taatad pashlaik man failaa kaa jau no koda var nojaust ieraksti saglabaajas taadaa formaa: xIP.ADR.ESE.xxx|12345 , peec kaa vinsh sadaliitos masiivus saskaita ar f-ju count un izdod rezultaatu. Kaa vareetu uztaisiit lai vinsh tajaa dat failaa saglabaa nevis masiiivus bet gan skaitljus, respektiivi galvenaa doma man ir taada, kaa ar sho kodu var uztaisiit lai es piemeeram vareetu mainiit saakuma skaitli no kura saak skaitiit apmekleetaajus, piem. nevis 0 bet 10

Link to comment
Share on other sites

Vienu ko varu pateikt.. līks skaitītājs... jo tam pēc iespējas mazāk jābūt lasīšanas un datu apstrādes un turpmākās ierakstīšanas...

 

Skaitītājam ir jābūt tikai

 

`ierakstīt`

`Nolasīt tekošo skaitu` (kas jau ir kalkulēts ar citu skriptu kaut vai jobā vai ar roku palaists)

 

PS: arī uzskatu, ka `on-line` un `Hiti` ir visai nevajadzīga infa...

Link to comment
Share on other sites

Interesanta tev vai lietotājam?

 

Ja lietotāju skaits nav liels...

$minPastTime = time() - (60*5); // 5 min
$onlineUsersDir = './tmp/online/';

// updeitojam tekošā usera failu
$curFileName = $onlineUsersDir.session_id(); 
fwrite( fopen($curFileName,'w'), time() );

$dh = opendir($onlineUsersDir);
if (!$dh)
{
// kļūda
// ... kods ...
}

// Skaitam un dzēšam
$usersOnline = 0;
while ( $file = readdir($dir) )
{
 if ( $file == '.' || $file == '..' ) continue;
 $pastTime = file_get_contents( $onlineUsersDir.$file );
 if ( $pastTime < $minPastTime ) 
{
	 unlink( $onlineUsersDir.$file );
} else {
	 $usersOnline++;
}
}

// $usersOnline - tekošo useru skaits

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Delfins--> nevienmeer 'hiti' ir nevajadziigi.

piemeeram ja gribi zinaat cik tava lapa reizes tiek paraadiita --> vari teikt ka tik reizes tiek paraadiita reklaama.... shaada informaacija ir ljoti svariiga reklaamdeveejiem...

bet, par 'online' es piekriitu daljeeji ja lapa ir informatiiva 'blogs' tad lielas jeegas no taa nav

bet ja teiksim kautkaads iepaziishanaas dienests utt.. tad gan ir jeega, jo taapat ir jacheko kas ir onlinee...

--------

Vispaar viss atkariigs no situaacijas....

Link to comment
Share on other sites

ne jau katrā lapā rādīt - onlainā 1 cilvēks, šotien 5hiti. kaut kāda statistika, kaut kur tikai priekš sevis derēs gandrīz visās situācijās.

 

reklāmdevēji ne vienmēr ticēs tavam skaitītājam, bet gan kādam trešās puses skaitītājam.

Link to comment
Share on other sites

Reklāmdevējs neskatās tos hitus, bet reālus faktus no apmeklējuma statistikas izdrukas, kuru piedāvās `normāls Web-counting kantoris` (google/top10/super-top10... etc) ...

 

Hitus var saražot arī mākslīgi :) a bet neatkarīga skaitītāja dati ir pavisam cits fakts/pierādījums...

Link to comment
Share on other sites

nee nu buutiibaa (par manu jautaajumu) , lai skaitiitu no 10 var pielikt

 

$total_hosts=count(array_unique($total_hosts_array)) +10;

 

bet dat fails vislaik buutiski palielinaasies savaa lielumaa un taa skaitiishana ar laiku arii iznaaaks ilgaaka. nu iisteniibaa es domaaju to dat failu peec iespeejas mazaak piepildiitu pataisiit, jo skaitlis "1254" par ljoti daudz atskjiras no 1254 šādiem ierakstiem: xx.xxx.xx.xx|xxxxx ,kur veel vajag visu saskaitiit nevis nolasiit

 

par onlain var teikt taa, ka neesmu redzeejis to biezhi, taapeec varbuut man liekas interesanti :)

 

 

edit: labi onlain neizmantoshu laikam, bet tomeer tos unikaalos buutu labi apskatiities :]

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

nedomaaju onlain vispar izmantot bet gan gribaas taa kaa tagad ir, kopaa un dienaa. un domaaju bez datu baazes taisiit, jo to veel neesmu apskatiijies, saakumaa jasaprot php. vai tas vispaar reaaali ka vinsh taas IP adreses patur kaut kur citur, dat faila ierakstot tikai skaitu?

Link to comment
Share on other sites

vai tas vispaar reaaali ka vinsh taas IP adreses patur kaut kur citur, dat faila ierakstot tikai skaitu?

Un kur tad lai vinsh taas IP glabaa? uz papiira vai?

taksh failaa vai DB (kas arii ir fails ; )

tev saka ar failiem uztaisiit ir tikpat sarezgjiiti, ja ne gruutaak, kaa izmantojot DB

Link to comment
Share on other sites

dienas beigās tā pat `skaitīs` lēnāk, bet nu:

$tagad=date('mdY');

// raksta failaa:

$fp=fopen($tagad,'a');

fwrite($fp,"$adrese\n");

fclose($fp);

// saskaitaamie:

$fails=file($tagad);

$izvilkt=array_unique($fails);

$hosti=count($izvilkt);

$hiti=count($fails);

 

ā un, lai nemet pa nullēm pie viena liku kaut ko šitā:

// kameer ieraksta

chmod($tagad,0444);

usleep(1000);

chmod($tagad,0666);

// turpina lasiit

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...