Jump to content
php.lv forumi

Script login lapā


Artic^MX

Recommended Posts

Nu itkā man ir login lapa a kā uztaisīt lai kad name vai pass ir nepareizs, lai rāda errorus (nepareiz logins vai pass) virs input laukiem? bez sesijaam un cookijiem ir iespeejams iztikt? man mobilais pie kaut kaadu 3 sesiju sakaita nokaras un kuukijus vispaar nenhem pretī

Edited by Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

nekādas vainas jau īpaši tavam saitam nav, bet man lai ar vienu accountu nevar ieiet 2 mobilie, tāpēc vaig ģenerēt logina id. un ja logina id liek urlī tad to ir viegli apiet. draugam tikai jāpāraksta urlis.

 

par tām sesijām:

es uztaisiju tādu testa lapu kur var notesetēt vai darbojas sesijas vai kuukies. patesteeju dazhus mobilos un rezultātā Man Nokia 3100 (visi iet); klasesbiedrenei arii nokia 3100(nekas neiet), veel vienam 6610 (iet tikai kuukiji, kad lieto sesijas raada invalid characters in session), veel notesteeju vienu mototrolu (sesijas iet kuukies ne).

Link to comment
Share on other sites

visu login datu vilkšana līdzi urlī wapam ir savā ziņā izdevīga: telefonos var saglabāt grāmatzīmes uz jau ielogojušos lapu. tas, protams, ir arī savā ziņā nedroši, un ja telefonam ir kešatmiņa, tad tas ir pavisam nedroši :D

 

ps. tas par sesijām un sīkfailiem varētu būt nokonfigurējams kaukādos uzstādījumos telefonā. ja telefons neko tādu vispār neatbalsta, tad nu neko.

Link to comment
Share on other sites

Kā nav jēga ? Tas tomēr ir efektīvāk nekā vilkt logina id tikai līdzi... piem., ja taisa k-ko uz nikiem un reģistrācijām. Es urlī pamainu tikai id un esmu cits cilvēks, bet tā man būs jāzina arī šī id parole, lai varētu uzdoties par viņu.. Un nejau kurš katrs iedomājas to.. tici man daudzi wap lietotāji par to nemaz neiedomājas...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...