Jump to content
php.lv forumi

Linux+Samb


Klez

Recommended Posts

nu gluži ne visu sakonfigurē, sambu piemēram nekonfigurē, un tas ka es lietoju GENTOO nenozīmē ka es nemāku neko konfigurēt .... vienkārši nav laika lai kautko instaleetu/mekleetu/konfigureetu ar rokaam protams iekš GENTOO arī daudz kas ar rokām jākonfigurē ..., kā arī lai izdarītu tā kā vajag ir jākonfigurē pa jaunu ....

Link to comment
Share on other sites

Es jau neteicu ka tu neko nemaaki. Un es teicu lai gentoo uz instaleeetu ir kaut kas tomeer jaazina.

Vienk probleemu gadiijuma es aatraak noveersiishu probleemu nekaa tu. jo konfigureejot visu ar rokaam es zinu kur kas atrodas, kaa viss staav etc..

Link to comment
Share on other sites

Es par RedHat :)

flame on..

 

 

kurš ātrāk, vairāk un labāk novērsīs problēmas nav sastīts ar distro izvēli, bet gan drīzāk ar dažādiem leņķiem starp rokām.

Daļēji tomēr ir.. viena izstrādātāja distributīvi (vai konkrēta updeitu politika) tomēr var izšķirt problēmas novēršanas laiku - pirmais variants būs krietni lēnāk, nekā ja apakšā ir kompanija vai paliels community.. Teiksim Redhat ar savu up2date vai Suse/Novell ar savu yast2 un N repositorijiem tomēr ir vieglāk menedžējami / updeitojami distribūtīvi, nekā ja tev vēl pašam vislaik jāseko līdzi patchiem un viss jāportē ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...