Jump to content
php.lv forumi

kaa var likt speeleet mp3 failu php lapaa


kebbe

Recommended Posts

Man ir mp3 failinjsh un es veeleetos, lai vinjsh skaneetu atveros lapu, kas raxtiita ieksh php!!!!?!? Kaa tas ir iespeejams??

24518[/snapback]

 

A varbuut LUUDZU vareetu pastaastiit kaa to izdariit????

 

Nu ir veel variants ka iecepj to pie flascha! Esmu meegjinaajis ielikt flasch kopaa ar php, bet nekaadi man nav sanaacis :(

Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi ir pilnīgi aplams priekštats par to kas ir PHP.

Analogs varētu būt jautājums kā salabot automašīnai ātrumkārbu tai pašā laikā nav nojausmas kurā galā liet benzīnu..

 

Lai ieliktu background skaņu primitīvākais variants ir

<BGSOUND SRC="tavsfails.mp3">

Visdrīzāk gan vajadzētu konvertēt uz .wav ..

 

Lai ieliktu lapā flashu tam atkal nav nekāda sakara ar PHP, bet gan HTML.

Ja tu lieto kādu no Macremodeias produktiem tad tur ir iespēja jau noglabāt arī ar visu html lapu un tiks izveidots jau gatavs kods, kas izskatīsies apmēram šādi:

 

<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" WIDTH="100" HEIGHT="100" id="Untitled" ALIGN="">

<PARAM NAME=movie VALUE="tavs.swf">

<PARAM NAME=quality VALUE=high>

<PARAM NAME=bgcolor VALUE=#FFFFFF>

<EMBED srctavs.swf" quality=high bgcolor=#FFFFFF WIDTH="100" HEIGHT="100" NAME="Untitled" ALIGN="" TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></EMBED>

 

 

Bet tā ar flashu likt skaņu ir diezgan ok.

Piemēram: http://roze.lv/old/

Link to comment
Share on other sites

<embed> nav gluži standartos.

24547[/snapback]

Nu a priekš kam tie standarti? Lai dabūtu HTML, XHTML, CSS valid bildīti lapā?

 

If you’re into the whole web nerd thing, you’ll know that embedding Flash in a XHTML page doesn’t play so nice with these web standards everyone is raving about. Developers basically have two choices these days when working with XHTML and Flash:

 

1. The Flash Satay method, which uses a single object tag to embed the Flash movie. This method’s main drawback is that the movie won’t start playing until it is 100% loaded. This can create problems with large Flash sites where the user would be left with a blank screen until the movie loads. There are ways around this, but it involves using another swf file that loads your main movie and placing the preloader inside the first swf. This can clutter up your directories with ‘holder’ movies and make adding Flash content much more time consuming than it should be.

 

2. Use Javascript to write the object / embed tags - This seems to be the most common way of embedding Flash today. Drawbacks include reliance on Javascript being enabled on the user’s browser, and having to include a .js file with each Flash movie, or rewrite the object and embed code for each movie.

Link to comment
Share on other sites

Es liku arī *.avi *.mpg utt. ar <embed></embed>

24545[/snapback]

taa jau ir :) sajaa gadijumaa var lik jebkuru media failu paplashinaajumu..

galvenais lai brauzera iebuuveetais failu "spelmanis" speetu to izpildiit....

Man personiigi nezeeliigi kaitina ja laipai vispaar ir audio traks....

- nu patiik man straadaajot ar kompi klausiities muziku - un te peeksnji neadvekaati troksnji utt..

saadaa lapaa , ja vien nebuus galiiga nepiecieshamiima es neieshu, nu parasti shaadas lapas ir gauzaam nozeelojamas, - sada (audio treku lietoshana) es izvairos no lapaam ar FLASH... vai to atsleedzu....

 

P.S. protams neiet par specefiskaam lapaam... IRadio utt.... kur skanja ir vitaalinepiechieshama...

Link to comment
Share on other sites

play_mp3( $path );

24520[/snapback]

Jā, jā! Tā ir viena no slepenajām PHP komandām (par 30Ls atsūtīšu visu sarakstu), līdzigi kā

record_key_strokes($client);

kur

$client ir multiskalārs daudzdimentiju objekts, kuram piemīt stabilitāte Vronska nozīmē, taču kura vērtības P-ādiskā skaitīšanas sistēmā strauji diverģē Ļapunova nozīmē.

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...