Jump to content
php.lv forumi

sis tas par txt failiem


php_Stopp

Recommended Posts

nu man buutu taads jaut - kaa es varu no txt documenta izdzeest line breaku ? opt man ir txt fails, kura informaacija ir:

 

rinda1

rinda2

rinda3

rinda4

 

un es gribeetu izdzeest opt "rinda2\n" (nu vaardu sakot rindu un to line break, kas aiz taas seko, lai failaa nepaliktu tuksa rinda).

 

paldies par atbildeem

Link to comment
Share on other sites

vai nu nejeedzu izmantot arii taada veida searchu, vai arii nekur nebija man vajadziigaas informaacijas..

 

pienemsim, ka txt fails izskataas saadi:

 

jaanis

peeteris

pasaule

aaksts

maita

 

nu man vajadzeetu izdzeest rindinu 'peeteris' un tam sekojoso line break, bet es nezinu, kura rindina taa ir. kaads vareetu paliidzeet ?

Link to comment
Share on other sites

nea, man jau to numuru nevajag uzzinaat ;) man vajag, lai izdzeesas taa rindina ar attieciigu saturu, sai gadiijumaa 'peeteris'. es meeginaaju panemt visu faila saturu kaa mainiigo un tad ar str_replace attieciigo rindinu paarveidot par tuksumu, bet tad failaa paliek tuksa rinda. kaa var to tuko rindu dabuut aaraa ??

Link to comment
Share on other sites

nu pardon par trim(), es domaaju vinjsh deesh \n.

bet tev vienkārši jāņem visi dati ārā piemēram ar file(), tad no masīvā jāizdzēš un jāsaglabā atpakaļ tajā failā. Ja jau tādus pribombasus tev vajag, tad labāk izmanto mysql, mazāk čakara būs...

Link to comment
Share on other sites

~~

<?php
$kodzest='Jaanis';
$a=file_get_contents($file);
//if(ereg($kodzest,$a)){
$a=preg_replace("/(.)+$kodzest+\n/",'',$a);
$f=fopen($file,'w+');
fwrite($f,$a);
fclose($f);
//}
?>

Edited by blackhalt
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...