Jump to content
php.lv forumi

Counter Strike Demo


Troxy

Recommended Posts

Sveiki Nedaudz Psakaidroshu kas par situaaciju un ceru ka kads man spes izpaliidzeet

Tatad Nemos ar tadu lietu ka Counter Strike Speelu serveri Tur ir tada lieta ka var rakstiit demo (demo tas ir video Atkartojumi) nu tad ta.

serveris stav uz

C:\cs servers\cstrike shite kopejas shie faili demo.dem

 

Kads var palidzet man ar kodu kas spetu nolasit tikai shod demo.dem failus un nokopeet shos failus uz savu pc

 

 

Iedoshu piemeru no kadas web lapasSheit ir paskaties Tikai Sheit dzeks ir uztaisijis veel labak kaukada veidaa laikam jau ir kads skripta kods kas vinnam shos failinus smuki saspiez un tad iemet kauka web folderos vai ka taa varbuut iesakat man kads kadu labu variantu pec jusu domam ka vajdzeetu dariit labak

 

Ceru uz atsauciibu esmu izkkemeejis jusu forumu kadas 10 reizes bet neko tadu netradu

Link to comment
Share on other sites

Man sanāca šitā.

 

Pēc tam gan vēl varētu arī demo failu izdzēst, lai katru reizi nekompresē par jaunu, bet tikai tos, kas nākuši klāt.

23320[/snapback]

 

 

 

Paldies Kavacky nja vis ruleejas ok tik tada shtele ka lai samet pa mapem piemeram ta ka gignam pa datumiem piem 03datums 04 datums (datums tas es domaju mapes un zem tam mapem demo ai nu tas taa galvenais ka palidzeeji paldies aa un vel ka lai tag uzmetu ka var nokopet no web kaukads

 

include("?????? "); vai ka savadak nu gribu jau ka gignam ko lidzigu ja ne tadu

Link to comment
Share on other sites

kārtējais gribu, bet nevaru/negribu mācīties...

23323[/snapback]

 

 

Nu nu nav jau tik traki es pirmoreiz rakstu shini foruma, luudzu palidzibu tu jau biji tads pats ka es nesaprati lietas.paproveju KavackyTavu kodu vis ir ok bet ka lai iztaisa lai saliek pa mapem ar dienu tadtumiem man?Un veel nesaprotu ka tad man tagad vajadzees manuaali palaist sho failu vislaiku lai kopeetos vai ir kada proga vai kas cits :

 

 

Un ok vinsh man sarhive bet winzip man never valaa kaukado eroru met invalid archive directory

mozka tapec ka tas ir kaukads gz ???

Edited by Troxy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nu nu nav jau tik traki es pirmoreiz rakstu shini foruma, luudzu palidzibu tu jau biji tads pats ka es nesaprati lietas.paproveju KavackyTavu kodu vis ir ok bet ka lai iztaisa lai saliek pa mapem ar dienu tadtumiem man?Un veel nesaprotu ka tad man tagad vajadzees manuaali palaist sho failu vislaiku lai kopeetos vai  ir kada proga vai kas cits :

Un ok vinsh man sarhive bet winzip man never valaa kaukado eroru met invalid archive directory

mozka tapec ka tas ir kaukads gz ???

23327[/snapback]

nearhivee jo tas patt sunim saprotams.. skriptaa .gz nomaini uz .zip

Link to comment
Share on other sites

ja tu gribi pa datumiem, tad var uzreiz taisiit folderus attieieciigi katram datumam/dedeeljai savu folderi un tad pamainiit tikai folderus, vai arii uzreiz likt demkas nosaukumus mysql`aa un vienu lauku tur pieliec date un buus tev demkas pa datumiem, vai ja gribi pa stundaam tad liec datetime un atlasi kaa ev vaig ...

Link to comment
Share on other sites

Tur sadalīšana tika realizēta tāpat, visi faili vienā folderī, bet atlasa visus vajadzīgajā dienā pēc Last Modified, ko pie arhivēšanas uzstāda tādu pašu, kā sākotnējam failam. Tā kā faili, kas vecāki par nedēļu tiek automātiski nahrenizēti, tad arī nepārpildās nekas. Likās, ka čakara mazāk šitā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Chau Kavacky

Nu ja es tur kauko atradu bet nemaku salimeet kopa :) Neesu nekads iipashi gudrais shiniijomaa

 

Varbut kads var kadu piemeru Pectam pielaboshu

 

Es meginaju pats ustaisit ta lai vins dzes ara vecos failus bet man nekas nesanaca, cerams kads man vares piepalidzet.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...