Jump to content
php.lv forumi

PHP vs Java


Robis

Recommended Posts

Java ir dārgāka valoda pati par sevi (prasa vairāk laika, zināšanas, dārgāki speciālisti). Bet nu, es vēlējos zināt, kur tieši Javas lomas kļūst ievērojami nozīmīgāka webos nekā php? (protams, izņemot Javas appletus)

Link to comment
Share on other sites

nu blin, gan jau ka viņi nav izmantojuši visas iespējas... vai lsikti plānojuši.

 

Es piemēram realizēju koka-funkciju iekš DB un iekš PHP man tikai jāizsauc `select * from tree(0)`. iekš PHP tev būs jātaisa rekursīvā funkcija + jāpilda/jāapstrādā masīvi... tas viss aizņem atmiņu, N pieprasījumi pie DB.. etc etc...

 

Labi izplānota un beigās labi uzkodēta sistēma vienmēr strādās labi (iekš iepriekš noteiktām prasībām)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kura no šīm valodām strādā ātrāk, bet lai kurā valodā tu to taisītu, citā valodā varēs izdarīt to pašu, ja ne tādā pašā veidā, tad ar citu piegājienu noteikti, cik saprotu, tad tu Javu neproti, tapēc drošāk izvēlies php, vismza ātrāk noteikti pabeigsi projektu, nekā urbjoties cauri svešiem manuāļiem, ceot uz brīnumiem :)

 

Un ja nu ļoti gribas to javu, tad apvieno abus, visu vienkāršo daļu - pašu webu utt. taisi iekš php, bet kaut kādas sarežģītas darbības, vai kaut ko, kur tev liekas, ka nepieciešama java, taisi tajā.

 

Un kas vainas MYSQL 5.x funkcijam un procedūrām? Un kapēc tieši java, ir takš vēl Python, Ruby, Perl, kuras arī skaitās ātrākas par PHP - vnk. man liekas, ka webu taisa tajā valodā, kura koderim labāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...