Jump to content
php.lv forumi

VirtualHost


ohmygod

Recommended Posts

So - ir dators, kas tiek izmantots vairaakiem projektinjiem. Ir nepieciechams Apaci nokonfigureet taa, lai localhost iet uz vienu diru, bet teiksim localhost-2 iet uz pavisam citu diru uz pavisam citas partiicijas. how? steo by step plz. Man nekaadiigi nav izdevies :/ kas jaamet Apache konfigaa un mok kkas veel kaut kur citur jaamet? hosts faila... e?

 

Ceru uz atsauciibu un normaala manuaalja radiishanu, nevis kakaashanu aviizee...

Link to comment
Share on other sites

apache dokumentaacia VirtualHost sadalja

20615[/snapback]

Man pēc vinjaspilniigi nekas nedarbojas :/

Un nejau pirmo reizi meegjinu shito uztaisiit...Arii tagad man priekshaa ir Apache manuaalis un peec vinja taisot pilniigi nekas nedarbojas...

Manupraat veel kaut kas pietruukst, jo pirmkaart jau localhost no hosts faila tiek aizdziits uz 127.0.0.1. Apacis darbojas ar adreseem, DNS serveri ar vaardiskaas adreses paarveidoshanu uz ciparisko.

Attieciigi ar so dalju manupraat kaut kas nedarbojas. 2 IP taksh man nav... Vajag uz vienu - meegjinaaju uz dazhaadiem portiem - figu, nedarbojas...

:/Lai nerastos dumi jautaajumi - restarteeju Apaci pirms katra meegjinaajuma

Link to comment
Share on other sites

Nu pieņemam ir Tava IP ir 192.168.1.1 (kur stāv apache)

Ir bubu.hostname.lv un lala.hostname.lv kas resolvējas uz šo IP.

Tad Apache konfigs minimālākajā variantā izskatās šādi:

 

NameVirtualHost 192.168.1.1

 

<VirtualHost 192.168.1.1>

DocumentRoot /www/pirmais

ServerName bubu.hostname.lv

</VirtualHost>

 

<VirtualHost 192.168.1.1>

DocumentRoot /kautkascits

ServerName lala.hostname.lv

</VirtualHost>

 

Protams ja tev uz windozes tad DocumentRoot attieciigi būs piemēram C:/blabla

 

Katra <VirtualHost> ietvaros protams vari mainīt arī citus webservera parametrus.

 

p.s. var arī nenorādīt konkrētu(as) IP bet tad

 

NameVirtualHost *

 

<VirtualHost *>

DocumentRoot /www/pirmais

ServerName bubu.hostname.lv

</VirtualHost>

 

<VirtualHost *>

DocumentRoot /kautkascits

ServerName lala.hostname.lv

</VirtualHost>

 

p.s.2 ja pašam nav sava domēnvārda vai nav kas to pievieno uz windozes var taisīt pats savus ierakstus iekš 'hosts' faila (uz WinXP zem C:\WINDOWS\system32\drivers\etc) protams tie būs redzami tikai tev..

uz *ix attiecīgi /etc/hosts

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...