Jump to content
php.lv forumi

Bana veidi


viss_kedaas

Recommended Posts

Ja no WAP, tad pārlūku, ja no WEB, tad IP adresi un miers.

19735[/snapback]

 

nu man jau liekas ka nau ActivX ar ASP nekaada sakara .. :)

 

tad ja bano paarluuku tad visus nokia 6100 lietotaajus, ja inet kafenes IP , tad daudz lietotaajus :)

tu taac veiksmiigs banotaajs buutu :)

 

tikko viena taada ideja man uzradaas ..

 

taatad, tas straadaa variantaa ja ir ar registreetiem lietotaajiem.

(ielogoties iespeejams ir tikai ja cepuminji ir atljauti)

kad lietotaajs logojas, paskatamies banu tabulinjaa vai vinjam nav bans.

ja ir tad liekam cepuminju un raxtaam sesijas mainiigo un informeejam par notiekosho

//banu tabula apmeeram itaada
id | uid | key
key = md5(time()) vai sha1(time)
//peec briivas izveeles taisaam unikaalu key

tad uzliekam cepuminju uz vinja PC

ko tad likt cepuminjaa ...

  • to ka vinsh ir nobanots
  • bana key
  • laiku kad ir uzlikts bans

principaa arii viss,

ja vinsh registreejas pa jaunu, paskatamies vai uz taa PC nav BAN cepums

un veel var sesijas mainiigajaa saglabaat ban cepuma key

diez vai vinjiem aizies tik taalu ka vaig aizveert paarkuulprogrammu.

un galu galaa mums vel ir arii cepuminsh :)

un tad pie registraacijas paskatamies vai eksistee sesijas mainiigais, ja naw tad paluukojam vai naw cepuminsh ...

ja ir tad paskatamies laiku. ja atshkiriiba ir mazaaka par 24 stundaam tad paskaam ka registreeties nav iespeejams, vai arii ka ir nobanots... nu kaut kaa taa :)

domaaju ka pa visiem vareesim kko sashtukot :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

nu man jau liekas ka nau ActivX ar ASP nekaada sakara .. :)

Tad kāda jēga no tava teksta:

proti jaaskataas ActivX virzienaa, jo ja microsoft no tava PC var izvilkt visu tad jau parastajam mirstiigajam ar vaidzeetu , bet tad uz servera manuoraat jaatur kkas kas atbalsta asp.net...

:P

Link to comment
Share on other sites

jeega taada , ka katram windowsam ir unikaals key. XP vindowsam to4 katram ir unikaals instalation ID , tad ja dabuujam to tad arii to PC nobanojam, un galu galaa, manupraat caur ActivX var dabuut arii procesora nummuru. un cik zinu identiski procesora nummuri naw. kaut jebkuras device nummuru, ja caur activX to var dabuut , tad ir unukaals id peec kura var nobanot. bet sheit atkal tas neattiecas ja no vienas IP ir vairaaki lietotaaji (piem inet kafene)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis

Es tikko uzdūros uz kā interesanta.

Runa iet par http://wap.oto.lv čatu. Viņiem tur kaut kā sataisīts, ka lietotājvārdu pie simkartes piesaista. Gan jau ka par to viņi maksā LMT un Tele2. Bet nu kaut kāda autorizācija tur ir. Tur konektējās pie kaut kāda cps.lmt.lv. Es paturu tiesības kļūdīties, bet mana teorija ir apmēram šāda: ar LMT (vai Tele2) palīdzību nolasa IMSI kodu un salīdzina vai no šīs SIM kartes ir reģistrējies vai nav. Tāpat arī bans.

Jūs teiksiet, ka neticat, bet es ieliku SIM karti citā telefonā un gāju iekšā tajā viņu čatā un ielogojās ar manu lietotājvārdu. Pamēģiniet paši. Visnotaļ interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

tas ir oto :)

vinji noteikti maksaa par to LMT un TELE2 un oto bez tel NR nemaz nevar registreeties ...

nau taa ka vinji skataas kas ir registreejushies pashaa portaalaa ? man liekas ka vinji peec tel NR atpaziist shkiro un bano ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis

Es tur vienkārši iegāju un ierakstīju savu vārdu vienreiz. Tā skaitījās reģistrācija. Vairāk netika prasīts.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...