Jump to content
php.lv forumi

MySQL socketi


NeoX

Recommended Posts

Shii teema laikam nav iisti par PHP, bet tomeer...

 

Kaapeec es no konsoles nevaru palaist mysqld vai mysql? Errors ir taads, ka nevar piekonekteeties caur taadu un taadu socket failu. Tas socket fails eksitsee, bet kaapeec nekonekteejas? Es esmu izmusumaa, cik ilgi man veel buus jachakareejas... Luudzu paliidziet!

Link to comment
Share on other sites

Shii teema laikam nav iisti par PHP, bet tomeer...

 

Kaapeec es no konsoles nevaru palaist mysqld vai mysql? Errors ir taads, ka nevar piekonekteeties caur taadu un taadu socket failu. Tas socket fails eksitsee, bet kaapeec nekonekteejas? Es esmu izmusumaa, cik ilgi man veel buus jachakareejas... Luudzu paliidziet!

18360[/snapback]

 

ja tev existee /tmp/mysql.sock, tad visticamaak, ka mysqld deemons jau ir palaists

 

ar klientu vari meeginaat noraadiit mysql.sock atrashanaas vietu

 

mysql --socket=/uz/vietu/kur/mysql.sock

 

parm uzstaadijumi atrodas

/etc/my.cnf vai arii kaa tu noraadiji liekot aukshaa mysql'u

[mysqld]

datadir=/usr/local/mysql/data

socket=/uz/vietu/kur/mysql.sock

 

[mysql.server]

user=mysql

basedir=/usr/local/mysql

 

[client]

socket=/uz/vietu/kur/mysql.sock

Link to comment
Share on other sites

To visu jau esu dariijis. to path esmu noraadiijis gan cnf failaa gan palaizjot utt. Probleema pashaa pergaa.

 

Man nav pacelts pats mysqld.

 

# ps aux | grep mysqld

 

Neraada neko.

 

# mysqld --socket=/tmp/mysql.sock

 

Raada ka nevar piekonekteeties...

Link to comment
Share on other sites

To visu jau esu dariijis. to path esmu noraadiijis gan cnf failaa gan palaizjot utt. Probleema pashaa pergaa.

 

Man nav pacelts pats mysqld.

 

# ps aux | grep mysqld

 

Neraada neko.

 

# mysqld --socket=/tmp/mysql.sock

 

Raada ka nevar piekonekteeties...

18363[/snapback]

 

man jautājums - kāpēc tev nav `pacelts` mysqld ? un vēl brēc ka nav socketa :)

lōōģiski ka mysql nestrādās.. socket fails tāpat vien no gaisa neradīsies...

Link to comment
Share on other sites

Es liku uz SuSE 9.0

 

Nu laikam jau man taa bija binaaraa, jo kompileet neko nevajadzeeja. Nez.. visdriizaak, ka pats kaut kko ar tiem soketiem sachakareeju, bet tagad no *.rpm intaleetais griezas kaa pulksteniits! :)

 

Var buut kaads zin kaa piemaaniit produkta SugarCource 3.0 (http://www.sugarcrm.com) MS Outlook plug-inu. Dokumentaacijaa rakstiits, ka vinjhs darbojas tikai ar proffessional versiju, kura ir maksas un maksaa aptuvenu 250 Dolaaru. Es vinju meegjinaat saintegreet ar bezmaksas versiju. Varbuut kaadam ar SugarCRM ir bijusi dariishana? Varbuut iesakaat kaadu labu progu ar kuru dekompileet *.exe failu!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...